Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

ABD'de silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var...

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ABD'de silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var...
Beyza Piliç
ABD'nin New Jersey eyaletinde silahlı saldırı gerçekleşti... Son dakika haberlerine göre New Jersey'deki silahlı saldırıda dört kişi yaşamını yitirdi.
Özkan Spor

ABD'den son dakika silahlı saldırı haberleri geldi. ABD'nin New Jersey eyaletindeki silahlı saldırıda dört kişi yaşamını yitirdi.

Long Branch'ta gerçekleşen saldırı, yetkililer tarafından doğrulanırken, sebebinin henüz bilinmediği söylendi. Monmouth Savcılığı, Long Branch'te 4 kişinin ölümüne neden olan cinayetin soruşturması devam ediyor. Halka yönelik bir tehdit olmadığı düşünülüyor." açıklamasında bulundu. 

ABD basını, şüphelinin 16 yaşında olduğu, annesi ve büyükannesi de dahil olmak üzere 4 aile üyesini öldürdüğü iddiasında bulundu.

ABD'den son dakika silahlı saldırı haberleri geldi. ABD'nin New Jersey eyaletindeki silahlı saldırıda dört kişi yaşamını yitirdi. Long Branch'ta gerçekleşen saldırı, yetkililer tarafından doğrulanırken, sebebinin henüz bilinmediği söylendi. Monmouth Savcılığı, Long Branch'te 4 kişinin ölümüne neden olan cinayetin soruşturması devam ediyor. Halka yönelik bir tehdit olmadığı düşünülüyor." açıklamasında bulundu. ABD basını, şüphelinin 16 yaşında olduğu, annesi ve büyükannesi de dahil olmak üzere 4 aile üyesini öldürdüğü iddiasında bulundu.

Anahtar Kelimeler:
Abdullah Gül'ün 10 maddelik stratejisi ne? İşte o 10 madde...Önceki Haber

Abdullah Gül'ün 10 maddelik stratejisi n...

HATSU’DAN HATAY’A 8 YENİ ATIKSU ARITMA TESİSİSonraki Haber

HATSU’DAN HATAY’A 8 YENİ ATIKSU ARITMA T...

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!