Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Ceviz Ticaret
Hatay Alo Böcek
Asi Künefeleri
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Fatih Tosyalı’ya Kardeş Desteği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Fatih Tosyalı’ya Kardeş Desteği
Gökçesan
Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Bekbele, Yıldırımtepe ve Buluttepe mitinglerinde coşku ve heyecanla karşılandı.

Tosyalı Kardeşler, İskenderun için elele verdi

 

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Bekbele, Yıldırımtepe ve Buluttepe mitinglerinde coşku ve heyecanla karşılandı. Gövde gösterisine dönüşen mitingde, İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve Türkiye Varlık Fonu A.Ş. YK Üyesi Fuat Tosyalı ellerinde Türk bayraklarıyla selamladıkları halka hizmet sözü verdi.

 “31 Mart Hatay için Milat olacak”

Cumhur ittifakının neferleri Bestami Bilgili ve Osman Çolak’ın muhteşem ev sahipliğinde Bekbele’de gerçekleşen mitinge, Türkiye Varlık Fonu A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Tosyalı Holding YK Başkanı Fuat Tosyalı damgasını vurdu.

Şölen havasında geçen mitingde caddeyi boydan boya dolduran Bekbele ve civar mahalle sakinleri ellerinde Türk Bayraklarıyla, Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı’ya “Güvenin Adı Fatih Tosyalı” diyerek, yoğun destek verdi. 

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, hem büyükşehirde hem İskenderun belediyesinde AK Parti bayrağını dikeceklerini kaydederek, hükümetin de desteğiyle hizmetlerle donatacaklarını söyledi. 

Coşku, sevinç ve heyecanın yaşandığı mitingde konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, 31 Mart’ın Hatay için milat olacağını belirtti. 

Havai fişeklerin geceyi aydınlattığı mitingde, dakikalarca süren alkışlar arasında sahneye çıkan Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Emin olun İskenderun’a bu güne kadar görmediği ve arzuladığı tüm hizmetleri tek tek kazandıracağız. Sahile ve Akçay’a plajlar yapıyoruz. Seyir terasları, Kadın Eğitim merkezleri, 11 kilometrelik bisiklet yolu, yeni nesil semt pazarları, kütüphaneler, devasa parklar, kültür merkezleri, gezici başkanlık ofisleriyle her türlü hizmeti ayağınıza getireceğiz. Bunun için bir olcağız, iri ve diri olacağız, kızmadan, kırılmadan Cumhur İttifakı teşkilatlarına yakışır bir şekilde seçimden zaferle çıkacağız. Ben şimdiden göstereceğiniz tüm emek ve gayretler için herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

“Biriz, beraberiz”

Bekbele mitinginin ardından Yıldırımtepe ve Buluttepe’de de yoğun bir sevgi seli ile karşılanan Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, halkın kendisine gösterdiği sevgiye kayıtsız kalmayarak, Yıldırımtepe ve Buluttepe halkına hizmet sözü verdi. 

Milletvekili Abdulkadir Özel de doğup, büyüdüğü mahallede yaptığı konuşmada, “Biriz, beraberiz. İskenderunumuz; her zaman haklıdan, doğrudan, hizmetten yana oldu, olmaya da devam edecek. Biliyorum ki, kardeşleri Fatih Tosyalı ile elele verip, güzel bir geleceğe sımsıkı sarılacaklar” diyerek, teşekkür etti.  

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Karaağaçspor Evinde Farklı YenildiÖnceki Haber

Karaağaçspor Evinde Farklı Yenildi

BİR GÜNDE 14 'GÜZEL' MİTİNGSonraki Haber

BİR GÜNDE 14 'GÜZEL' MİTİNG

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!