Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Komagene
Arslanoğlu
Hatay Alo Böcek
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Tosyalı, İskenderun'u Şaha Kaldıracağız

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tosyalı, İskenderun'u Şaha Kaldıracağız
Gökçesan
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, mahalle mitinglerinde coşku ve heyecanla karşılanıyor. Dün akşam ilki Akçay’da gerçekleştirilen mitingde Fatih Tosyalı fırtınası esti. Akçay yoğun kalabalıkla gerçekleşen mitinge AK Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, meclis üyesi adayları ve Akçay, Fatih Sultan Mahallesi halkı katıldı.

‘31 MART HATAY İÇİN BİR MİLAT’
Coşku, sevinç ve heyecanın yaşandığı mitingde konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, 31 Mart’ın Hatay için milat olacağını belirtti. Hatay’ın 5 yıldır beceriksiz bir yönetim tarafından yönetildiğini ifade eden Milletvekili Özel, “Allah’ın izniyle inşallah bu seçimde tarihi zaferle Cumhur İttifakını Hatay’da tesis ederek halkımıza gereken önem ve hassasiyeti gösterip hizmetlerle bütünleştireceğiz” dedi. Daha sonra büyük bir coşku heyecan ve havai fişeklerle Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı kürsüye geldi.

Tosyalı, İskenderun'u Şaha Kaldıracağız

‘SEÇİMLERDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ’
Akçay halkının bağrına bastığı Başkan Adayı Tosyalı, bölgenin belli başlı mevcut sorunlarının tamamının ortadan kalkacağını kaydetti. İskenderun’a hak ettiği hizmetler için gece gündüz demeden çalışacağının sözünü veren Tosyalı, bu seçimi çok iyi bir netice ile bitirerek hükümet işbirliğiyle İskenderun’u şaha kaldıracaklarını önemle belirtti. Başkan Adayı Fatih Tosyalının konuşması sık sık sloganlarla kesildi.

Tosyalı, İskenderun'u Şaha Kaldıracağız

Havai fişeklerin geceyi aydınlattığı mitingde İskenderun’a dair hedeflerini aktaran Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Emin olun İskenderun’a bu güne kadar görmediği ve arzuladığı tüm hizmetleri tek tek kazandıracağız. Bunun için iri ve diri olacağız, kızmadan, kırılmadan Cumhur İttifakı teşkilatlarına yakışır bir şekilde seçimden zaferle çıkacağız. Ben şimdiden göstereceğiniz tüm emek ve gayretler için herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Güler ise, hem büyükşehirde hem İskenderun’da belediyelere AK Parti bayrağını dikeceklerini kaydederek, hükümetinde desteğiyle hizmetlerle donatacaklarını söyledi.

Tosyalı, İskenderun'u Şaha Kaldıracağız


 

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Faiz Kararı TL'ye YaradıÖnceki Haber

Faiz Kararı TL'ye Yaradı

Emenike Türkiye'ye geri dönüyorSonraki Haber

Emenike Türkiye'ye geri dönüyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!