Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

BAŞKAN MEHMET YELOĞLU: AZ ZAMANDA ÇOK İŞLER BAŞARDIK

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN MEHMET YELOĞLU: AZ ZAMANDA ÇOK İŞLER BAŞARDIK
Beyza Piliç
Partisinin il yönetim toplantısında konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “partimizin kongre süreci Ekim Ayı itibariyle başlayacak.” dedi.
Özkan Spor

YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA KONUŞAN AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI MEHMET YELOĞLU: AZ ZAMANDA ÇOK İŞLER BAŞARDIK

 

Partisinin il yönetim toplantısında konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “partimizin kongre süreci Ekim Ayı itibariyle başlayacak.” dedi.

 

 

AK Parti Hatay İl Başkanlığı haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantıları bu hafta da devam etti. İl Başkanlığı içerisinde bulunan toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’nun yanı sıra AK Parti Kadın Kolları Hatay İl Başkanı Sara Gök, Parti İl Sekreteri Abdurrahman Cüneydioğlu, Hukuk ve Siyaset İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Gökalp Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulması ile devam etti.

 

 

PARTİMİZDE KONGRE TAKVİMİ HEMEN HEMEN BELİRLENDİ

Burada konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “Partimizde kongre takvimi hemen hemen belirlendi. Bu takvime göre 7 Ekim tarihi itibari ile kongre sürecimiz resmen başlatılmış olacak. Eylül ayında üye giriş ve güncellemelerinin mutlaka yapılması lazım. İlçe koordinatörü arkadaşlar daha dikkatli çalışırlarsa iyi olur. Bizim esas maraton aslında şimdi başlıyor. Kongre maratonumuz Ocak ayında başlayacak. İnşallah 15 ilçemizin kongrelerini Nisan Ayı sonuna kadar tamamlamış olacağız. Bu süre içerisinde bizler çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. İlçe ziyaretlerimize devam ederek vatandaşlarımızla ve teşkilatımızla fikir alışverişinde bulunacağız. Eksik olup ta yapılması gereken konuları birlikte belirleyeceğiz. ” Diye konuştu.

 

 

İLÇE GEZİLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Başkan Yeloğlu konuşmasının devamında; “Geçtiğimiz hafta içerisinde ilçe gezilerimize devam ettik. Reyhanlı ve Kumlu ilçelerimize giderek coşku ile karşılandık. Az zamanda çok işler başardık diye düşünüyorum. Ziyaretlerimizde bize il yönetiminden arkadaşlarımız, kadın kolları ve gençlik kollarından arkadaşlarımız katıldı. Gittiğimiz yerlerde çok şükür ki AK Parti ailesi olarak itibar ve ilgi gördüğümüzü söyleyebilirim. Sorumluluklarımız doğrultusunda işlerimizi ve hizmetlerimizi hep birlikte yürütmek için çalışacağız. Elimiz vicdanımızda, o bunun adamı, o şunun adamından ziyade bu kişi teşkilatımıza, davamıza ne katabilir diye düşünmemiz gerekiyor. Neticede biz siyasi bir partisiyiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın.” İfadelerini kullandı.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Anahtar Kelimeler:
Balığa Limon Sıkmak Bakın Neye Neden Oluyor muşÖnceki Haber

Balığa Limon Sıkmak Bakın Neye Neden Olu...

Kendall Jenner'den Brad Pitt itirafıSonraki Haber

Kendall Jenner'den Brad Pitt itirafı

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!