Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Esmergil
Yükseliş Koleji
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

BAŞKAN MEHMET YELOĞLU: VATANDAŞLARIMIZA HİZMET AMACIYLA SİYASET YAPIYORUZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN MEHMET YELOĞLU: VATANDAŞLARIMIZA HİZMET AMACIYLA SİYASET YAPIYORUZ
Gökçesan
AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, Antakya Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen muhtarlarla istişare toplantısına katıldı.

MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA KONUŞAN AK PARTİ HATAY İL BAŞKANI MEHMET YELOĞLU: VATANDAŞLARIMIZA HİZMET AMACIYLA SİYASET YAPIYORUZ


AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, Antakya Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen muhtarlarla istişare toplantısına katıldı.


Antakya’da bir restoranda düzenlenen program Başkan Yeloğlu’nun yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekilleri Sabahat Özgürsoy Çelik, Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Kadın Kolları Hatay İl Başkanı Sara Gök, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Hatay Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, Antakya Muhtarlar Dernek Başkanı Samir Yoğurtçu, muhtarlar, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

 


BİZ İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ ŞEHRİN KIYMETİNİ BİLİYORUZ
Burada konuşan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu; “Antakya denince bir kez daha düşünmek lazım. Burası kadim bir şehirdir. Dünya’nın en eski birkaç şehrinden biridir. Buradaki her kadim kültürü muhafaza etmek, hem şehircilik adına gönül seferberliğini tesis ederek gönül belediyeciliğini yapabilmek belki de başarılarımızla inşallah gönül belediyeciliğine de başkentlik yapabilecek bir şehir niteliğinde. Biz içerisinde bulunduğumuz şehrin kıymetini biliyoruz. Bu yüzden siz muhtarlarımıza da çok büyük görevler düşüyor. İnanıyorum ki, önünüze gelen meselelere seyirci kalmak yerine bunu hem belediye başkanlarımız hem de diğer yetkili kardeşlerimizle paylaşarak işin bir ucundan tutarak sahiplenme duygusuyla hareket ederek ben inanıyorum ki önümüzde sıkıntı gibi görünen nice problemleri hep birlikte çok kolayca aşabiliriz inancı ve kanaatindeyim. Bu şehirle ilgili muazzam bir tasarrufumuz var. Bu şehirde yerel yönetimle bakanlıklarımızın imkanları birleştirerek burada meselelere sahiplenme duygusuyla hareket edip, bu sahiplenme duygusunun içerisine Ankara’yı, bakanlarımızı ve bakanlık mensuplarımızı da herkesin kendi alanlarına alakadar olmak üzere burada bir hizmet yumağı oluşturmak ve kenetlenmemiz mümkündür.” Dedi.

 


GURUR DUYULACAK BİR MEMLEKETE SAHİBİZ
Ele ele vererek Hatay’ın tamamında yakışır bir şekilde çalışmaların yürütüleceğinin altını çizen AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik; “Bizlere memleketimizden bahsederken inanın bizlere gıptayla bakıyorlar. Hatay’ın farkının belki bizler burada yaşadığımız için çok net hissedemiyoruz ama Hatay’dan birazcık uzaklaştığımız zaman gerçekten gurur duyulacak bir memlekete sahibiz. Bu noktada bizlerde sorumluluk sahibi olan sizlerle birlikte inşallah sırt sırta vermek suretiyle kardeşlik hukuku içerisinde memleketimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu süreç içerisinde değerli muhtarlarımın seçilmesinden sonra bazı mahallelerimizi ziyaret etmek nasip oldu. Önümüzdeki süreçte tüm mahallelerimizi gezme fırsatı bulacağız. Türkiye’ye baktığımız zaman Antakya’mız gibi dört beş tane daha ilçe var mıdır? Bunu düşünmek lazımdır. Ruhu, kişiliği ve karakter olan bir mahallede, bir ilçede ve bir ilde yaşıyoruz. Elimizden geldiğince bu güne kadar bir çok çalışma yaptık. Bu zamandan sonra daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımızı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

 


MUHTARLARIMIZ DÜNDE BUGÜNDE YARINDA ÖNEMLİ KİŞİLERDİR
AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu ise; “Siz değerli muhtarlarımızla bir arada olmaktan son derece mutluyum. Muhtarlarımız önemli. Dünde önemliydi, bugünde önemli, gelecekte de yine önemli olacaklar. Çünkü bizler vatandaşlarımıza hizmet amacıyla siyaset yapıyoruz. Vatandaşlarımızla birebir diyalog içerisinde olan ve vatandaşlarımızın iyi ve kötü gününde bulunan yine siz muhtarlarımızdır. Dolayısıyla hizmet kurumlarına da vatandaşlarımızın dilek ve temennilerini ve taleplerini iletecek yine sizlersiniz. İnşallah bu konuda bütün muhtarlarımız üzerine düşeni en iyi şekilde zaten yapıyordur. Bu hızla memleketimize çok güzel hizmetler olacağını görüyoruz ve bundan sonra da olacağına inanıyoruz. Ben Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Gerek Antakya İlçemize gerek se Hatay’ımızın diğer ilçelerine verdikleri hizmetlerden dolayı milletvekillerimize de çok teşekkür ediyorum. Ben burada bir orkestra şefi olmak durumundayım. Yapılan hizmetlerde elimizden gelen ne varsa fikir bakımında yardımcı olmaya gayret ediyorum.  Sizlerden gelen tüm talepleri başkanlarımızla ve milletvekillerimizle değerlendiriyoruz “ diye konuştu.

 BİZE AİT OLAN YOLLARIN TAMAMINI KIŞ MEVSİMİNE KADAR BİTİRMEYİ PLANLIYORUZ
Göreve geldiği ilk günden bu güne kadar yapılan hizmetler hakkında bilgiler veren Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz da; “ Bizler ilçemiz için çok çalışmaya başladık, bu çalışmalarımız her geçen gün artmaya da devam edecek. Bize ait olan yolların tamamını kış mevsimine kadar bitirmeyi planlıyoruz. Parke taşı ihalesini de yaptık. 10 ekiple sahada olacağız. Bağlantı yollarımızda ayır etmeksizin sathi kaplama çalışmalarımıza da devam ediyoruz.” Dedi.

Konuşmaların ardından muhtarlarla istişare toplantısı çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şehit Yasin Börü Halı Saha Turnuvası’nda Kazanan Dostluk OlduÖnceki Haber

Şehit Yasin Börü Halı Saha Turnuvası’nda...

Hatay’da Eş Zamanlı Vurgun OperasyonuSonraki Haber

Hatay’da Eş Zamanlı Vurgun Operasyonu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!