Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Başkan Tosyalıdan Muhteşem Konser

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Tosyalıdan Muhteşem Konser
Beyza Piliç
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sahil iskele 1.etap led aydınlatma çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, iskelede gerçekleştirilecek olan açılış törenine tüm İskenderun halkını davet etti.
Özkan Spor

 

Led Aydınlatlama Açılış Törenine Tüm Halkımız Davetli

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sahil iskele 1.etap led aydınlatma çalışmalarının tamamlandığını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, iskelede gerçekleştirilecek olan açılış törenine tüm İskenderun halkını davet etti. İskenderun İskelesi’nde gerçekleştirilen yenileme çalışması kapsamında hizmete girecek ‘Led Aydınlatma’ için çağrıda bulunan Başkan Fatih Tosyalı, gerçekleşecek konserin davetini de yaptı.

1.etabı tamamlanan ve sahile ışıl ışıl bir görüntü kazandıran görsel ve dekoratif aydınlatma çalışmalarının, özellikle iskele ve anıt alanına daha estetik bir görüntü kazandırdığını ifade eden Tosyalı, ışıklandırma çalışmasıyla ortaya çıkan tablonun çok beğenileceğini ifade etti.

 

 

İskenderunluları, 10 Eylül Salı buğün, iskelede saat 20.00’de, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın katılımıyla yapılacak olan açılış törenine ve Fuat İnan konserine davet eden Tosyalı, açılışın görsel bir şölene dönüşeceğini söyledi.

 

AMAÇ HEM AYDINLATMAK HEM DE GÖRSELLİK

 

Başkan Fatih Tosyalı “amacımız hem iskeleyi ve anıt çevresini aydınlatmak hem de görsel açıdan güzel bir görünüme kavuşturmaktı. Yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Etap etap sahil boyunca çalışmalar devam edecek” şeklinde konuştu.

 

 

Anahtar Kelimeler:
Aşure tarifi Arda'nın mutfağı sırasıyla hangi malzemeler konur?Önceki Haber

Aşure tarifi Arda'nın mutfağı sırasıyla...

Faizler İndi ArttıSonraki Haber

Faizler İndi Arttı

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!