Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Yükseliş Koleji
Hatay Hastanesi
Beyza İnşaat
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

BAYRAKDAR: BAZI HASTALARIN VE HASTALIKLARIN TEDAVİSİ YOKTUR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAYRAKDAR: BAZI HASTALARIN VE HASTALIKLARIN TEDAVİSİ YOKTUR
Gökçesan

BAYRAKDAR: BAZI HASTALARIN VE HASTALIKLARIN TEDAVİSİ YOKTUR

Memur-Sen Hatay İl Başkanı İsmail Bayrakdar, son günlerde bazı yazarlar tarafından eleştirilen EBA TV'deki derslere sahip çıktı. Bayrakdar konuya ilgili açıklamada, “Siz onlara ne anlatırsanız anlatın, iyi davranın veya kötü davranın, kızın veya affedin onlarda bir değişiklik göremezsiniz.

Kimdir bunlar: İdeolojik takıntıları olanlar, tarafgirlik hastalığına yakalananlar, doğruyu ve hakikati sadece kendilerinin bilebileceğini zanneden zavallılar, kendini beğenmişler ve dünyaya at gözlüğü ile bakanlar. Siz bunları her düşünce yapısı içerisinde bulabilirsiniz. Bunların derdi hiçbir zaman doğruyu, hikmeti arama olmamıştır. Takıntılı tiplerdir bunlar.

En doğruyu kendileri bilir, en iyisini kendileri yaparlar. Bunun son örneğini Can Ataklı'nın başörtülü öğretmenin Eba TV'de ders anlatmasına karşı takındığı tavırda görüyoruz. Neymiş, başörtülü öğretmen, öğretmen imajını zedeliyormuş. Öğretmen imajına zarar veriyormuş. Başörtülü veya başı açık annelerin çocukları şehit oluyorlar. Acaba şehitlik imajına da zarar veriyor mu? Başörtülü çocuklarımız doktor, ebe, hemşire, sağlık memuru virüsle mücadele ediyorlar. Gece gündüz demeden hastalarımıza şifa dağıtmaya çalışıyorlar. Hiçbir ayrım yapmadan... Bunu yaparken de Allah rızasını gözetiyorlar. Can Ataklı bizi takdir etsin diye değil. Siz isteseniz de istemeseniz de bu millet Hz Hatice'yi, Hz Fatıma'yı Hz Ayşe'yi örnek aldı ve almaya da devam edecek .

Nereden biliyoruz bunu? Başı açık veya kapalı kızlarımızın, bacılarımızın isimlerine bakmak yeterli. Olması gereken şu; bir insanın dini düşüncesi, ırkı, nerede doğduğu, ne yediği ve ne içtiği bizi ilgilendirmiyor. 


SİZ KIRDIKÇA BİZ TOPARLAYACAĞIZ


Mesleğini ne kadar iyi yapıyorsa bizim için o meslek konusunda o kadar değerlidir. Zorlu süreçlerden geçtiğimiz şu zamanda birbirimize daha fazla kenetlenmemiz gerekirken ideolojik kaygılarla insanları birbirine düşürmek, insanların kalplerini parçalamak, kırmak kime ne kazandırıyor.

Her gün bu kesimden birileri ülke insanının değerlerine saldırarak ne kazanmaya çalışıyor?

Bilin ki bu yaptıklarınız size asla fayda getirmeyecektir. Bu millet siz ve sizin gibilere asla teslim olmayacaktır.

İnadına siz ayrılık çıkardıkça biz birleştireceğiz. Siz kırdıkça biz toparlayacağız.

Siz hakaret ettikçe biz hakaret edilen toplum kesimlerinin tamamını kucaklayacağız ve seveceğiz” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ATSO'dan Üyelerine Ücretsiz Hizmet Önceki Haber

ATSO'dan Üyelerine Ücretsiz Hizmet 

Sağlık Bakanı Koca: Çin'den koronavirüs için getirilen ilaçlar 40 şehre dağıtıldıSonraki Haber

Sağlık Bakanı Koca: Çin'den koronavirüs...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!