Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

COŞKUN TARIM YENİ ADRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
COŞKUN TARIM YENİ ADRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK
Beyza Piliç
İşletmeciliğini Ziraat Yüksek Mühendisi Mevlüt Coşkun'un yaptığı Coşkun Tarım 09 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan bir törenle Musa Kazım Arıkan Bulvarı Şamil Yapı Market yanındaki yeni adresinde hizmet vermeye başladı.
Özkan Spor

 

(GÜNLÜ)

 

 

COŞKUN TARIM YENİ ADRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK

 

Sedat İSKENDEROĞLU – Dörtyol

 

İşletmeciliğini Ziraat Yüksek Mühendisi Mevlüt Coşkun'un yaptığı Coşkun Tarım 09 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan bir törenle Musa Kazım Arıkan Bulvarı Şamil Yapı Market yanındaki yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

 

 

Açılış törenine Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, önceki dönem Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Büyükşehir Belediye Bölge Müdürü Tansel Demirel, Eski Milletvekili M. Nuri Tarhan, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Gün, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Çelebi, Karakese son Belediye Başkanı Yusuf Soylu, geçmiş dönem belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Burak İzgi, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Şerif Türker, İyi Parti İlçe Başkanı Gürcan Eker, MHP il ve ilçe kadın kolları başkanları, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, Dörtyol ve Erzin'den çok sayıda tarım üreticisi ve esnaf katıldı. Açılış töreninde Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, önceki dönem Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Hatay Büyükşehir Belediye Bölge Müdürü Tansel Demirel ile Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım birer kısa konuşma yaptılar.

 

 

Ziraat Yüksek Mühendisi Mevlüt Coşkun ise yaptığı konuşmada yeni yerlerinde çoık daha iyi hizmeti çok daha kaliteli olarak sunacakları gibi ürün çeşitliliğini de arttırmayı hedeflediklerini belirtti. Açılyışa iştirak edenlere teşekkür eiderek; "Bu zamana kadar para değil dost biriktirmişiz. Bu gün burada bulunan, yoğunluğu nedeniyle katılmadığı halde gönül bağıyla yanımızda olan tüm dostlara teşekkür ediyorum." dedi.

Kuran okunmasının ardından açılış kurdelesi kesildi ve tesis misafirlere gezdirildi. Açılış münasebetiyle konuklara kavurma ikramı yapıldı.

Mevlüt Coşkun Kimdir?

14 Temmuz 1982 yılında ilk kurşunun atıldığı yer olan Hatay'ın Dörtyol ilçesinde doğdu. İlk Okulu Dörtyol Yavuz Selim, Orta Okul ve Lise eğitimini ise İmam Hatip'de tamamlayan Mevlüt COŞKUN, 1999 yılında Lise'den mezun oldu. 2000 yılında Tokat GOP Üniversitesi Ziraat Fakültesine girdi. 2004 yılında mezun oldu. Bu süreç zarfında çeşitli STK'larda görev alarak tecrübelerini arttırdı ve narenciye tarımının hem yetiştiriciliği hem de pazarlanmasında yer aldı. Eğitim hayatına Mustafa Kemal Üniversitesi Bahçe Bitkileri bölümünde Narenciye kalitesi artırımı ve narenciye yetiştiriciliği üzerine Yüksek Lisans yaparak devam etti ve Narenciye yetiştiriciliği konusunda uzmanlaştı. 2006 Yılında Coşkun Tarım isimli firmayı kurdu ve 2011 yılında kurmuş olduğu Coşkun Tarım firmasıyla kendi alanında büyüyerek Coşkun Tarım LTD. ŞTİ. ismi ile şirket halini alıp Narenciye alanında ki baskın rolüne her geçen gün daha da emin adımlarla ilerlemeye devam etti. 2012 yılında Coşkun Sigorta Hizmetlerini kurarak Coşkun Tarım Grup Projesi grubuna ilk kardeşini ekledi. 2015 yılında su artıma cihazları satışı servisi ve küçük ev aletleri servisini faaliyete geçirdi. Son olarak şirket aracılığı ile Alo Böcek! servisini Bölgenin hizmetine sundu. 2019 yılında ise Sürat Kargoyu devraldı. 2012 yılında Dörtyol Turunçgil Üreticileri Birliğini kurdu. 3 yıl faaliyet gösterdikten sonra görevden ayrıldı. 30 Mart 2014 seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden seçimlere girerek Belediye Meclis Üyesi oldu. Ziraat Yüksek Mühendisi Mevlüt COŞKUN evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
OP. DR. HANDAN ÖZGE GÜZEL GELİŞİM’DEÖnceki Haber

OP. DR. HANDAN ÖZGE GÜZEL GELİŞİM’DE

Hatay'lı İşçinin Hayatı KarardıSonraki Haber

Hatay'lı İşçinin Hayatı Karardı

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yükseliş Koleji