Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Komagene
Güneylerr
Yükseliş Koleji
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

Gazeteci Ali Ceren’e ilk ziyaret Kalkan'dan 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gazeteci Ali Ceren’e ilk ziyaret Kalkan'dan 
Gökçesan

 

Gazeteci Ali Ceren’e ilk ziyaret Kalkan'dan 

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı talihsiz kaza sonucu bir süre evinde dinlenen, tedavi sürecinin ardından işyerine geçen Hatay İnternet TV sahibi gazeteci Ali Ceren’e ilk ziyareti Yayladağı’nın imarinda önemli pay sahibi olan eski Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan gerçekleştirdi. 


KALKAN: HER ZAMAN YANINIZDAYIM 


Başarılı çalışmalara imza attığı haber merkezine kısa bir süre sonra yeniden dönen Ceren'in çalışmalarını her zaman takdirle karşıladığını ifade eden Kalkan, ziyarette yaptığı konuşmada, “Hatay İnternet TV, emeklerinizle hiç ara vermeden Hatay’a tüm gelişmeleri doğru, tarafsız ve objektif şekilde aktarıyor. Çalışmalarınızla bizlere de başkanlık dönemim olsun, daha sonraki dönem olsun her zaman yol gösterdiniz.

 

Olayları farklı bir pencereden izleme imkanı sundunuz. Yaptıklarınızla basın camiasında iz bırakmaya devam ediyorsunuz. Talihsiz bir kaza yaşadığınızı üzülerek öğrendim. Sizleri işyerinizde ziyaret etmek istedim. Görüyorum ki daha güçlü şekilde işinizin başına döndünüz. Başarılı çalışmalara imza attığınız gazetecilik mesleğinde sizlere muvaffakiyetler diliyor, her zaman sizlerin yanında olacağımızı bir kez daha vurguluyorum” şeklinde konuştu. 


CEREN: SİZİ AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUM 


Hatay İnternet TV sahibi gazeteci Ali Ceren de yaptığı kısa konuşmada, “Biz üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz.

İnşallah iz bırakmışızdır. Nezaket ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Sizleri ağırlamaktan onur duydum. Sizinle çalışmak bizim için onurdu, şimdi ziyaretinizle de bize mutluluk verdiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarınızla Hatay'da adınızdan söz ettireceğinize inanıyorum” dedi. Nezaket ziyareti günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Asi Künefeleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
 Sınıra Çok Namlulu Roketatar SevkıyatıÖnceki Haber

 Sınıra Çok Namlulu Roketatar Sevkıyatı

AK Gençlik Mustafa Alkaya'ya Emanet Sonraki Haber

AK Gençlik Mustafa Alkaya'ya Emanet 

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!