Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

GÜZELMANSUR, TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU İLE BİRLİKTE BELARUS'TA

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GÜZELMANSUR, TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU İLE BİRLİKTE BELARUS'TA
Beyza Piliç
TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Volkan Bozkır Başkanlığındaki heyet ile birlikte Belarus'a gitti. 9 Eylül'de Belarus'un Başkenti Minsk'e ulaşan heyeti, Belarus Parlementosu Dışişleri Komisyonu Başkanı Sn. Valery Voronetsky havaalanında karşıladı. Heyet 12 Eylül 2019 tarihine kadar resmi ziyaretler gerçekleştirecek.
Özkan Spor

GÜZELMANSUR, TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU İLE BİRLİKTE BELARUS'TA


TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Volkan Bozkır Başkanlığındaki heyet ile birlikte Belarus'a gitti. 9 Eylül'de Belarus'un Başkenti Minsk'e ulaşan heyeti, Belarus Parlementosu Dışişleri Komisyonu Başkanı Sn. Valery Voronetsky havaalanında karşıladı. Heyet 12 Eylül 2019 tarihine kadar resmi ziyaretler gerçekleştirecek.GÜZELMANSUR; İKİLİ İLİŞKİLER DAHA ÜST DÜZEYE ÇIKARILACAK

Yapılan resmi ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur "TBMM Dışişleri Komisyonu olarak Volkan Bozkır Başkanlığında Belarus ve Türkiye ikili ilişkilerinin daha üst düzeye çıkarılması için bir dizi resmi ziyaret gerçekleştiriyoruz. Ziyaretler kapsamında Belarus Parlementosu Dışişleri Komisyonu Başkanı Sn. Valery Voronetsky ve komisyonun kıymetli heyetiyle bir araya geldik. Resmi ziyaretlerimiz kapsamında Dışişleri Bakanlığı ve yönetimiyle de toplantılarımız sürecek. Ülkemizin Belarus ile bağlarını kuvvetlendirmesi ve ikili ilişkilerinin daha üst noktaya çıkarılması için atılan ve atılacak olan karşılıklı adımlar önemlidir" dedi.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Anahtar Kelimeler:
TED HATAY KOLEJİ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI’NA BAŞLADIÖnceki Haber

TED HATAY KOLEJİ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİ...

PayaSTEM Yine ŞaşırtmadıSonraki Haber

PayaSTEM Yine Şaşırtmadı

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!