Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Hatay Kart İl Geneline Yayılıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hatay Kart İl Geneline Yayılıyor
Beyza Piliç
Toplu taşıma rehabilitasyon çalışmaları kapsamında yeniliklere imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi bu alandaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Özkan Spor

 

Şehirdeki toplu taşıma araçlarında kullanılan Elektronik Ücret Toplama Sistemine(EÜTS) Samandağ ve Reyhanlı’da faaliyet gösteren kooperatifler de katıldı.

Samandağ’daki SS 25 No.lu Samandağ, SS 41 No.lu Öz Hedef, SS 82 No.lu Değirmenbaşı, SS 143 No.lu Sahil, SS 147 No.lu Yaylıca, SS 155 No.lu Büyükçat, SS 177 No.lu Öz Aknehir, SS 194 No.lu Ortaklar ve SS 207 No.lu Yeniçağ motorlu taşıma kooperatiflerine bağlı araçlar 23 Eylül Pazartesi günü; Reyhanlı’daki SS 43 No.lu Reyhanlı/Antakya kooperatifine bağlı araçlar ise 30 Eylül Pazartesi günü itibariyle Hatay Kart ile yolcu taşıma faaliyetine başlayacak.

 

 

HATAY KARTLAR KİŞİSELLEŞTİRME MERKEZLERİNDEN TEMİN EDİLEBİLECEK

Yeni sistem ile beraber yeni fiyat tarifesinin de uygulanacağını ifade eden Büyükşehir yetkilileri, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Samandağ’daki Kumsal Sokak Çarşı AVM’deki ve Reyhanlı HATSU hizmet binasındaki Hatay Kart kişiselleştirme merkezlerinden yolcu taşıma kartlarını temin etmelerini önerdi.

Yetkililer ayrıca, vatandaşların kart temin ve para yükleme işlemlerini hataykart.com internet adresinden yapabileceğini de belirtti.

 

Anahtar Kelimeler:
 Hatay’da Eş Zamanlı HTŞ Ve DEAŞ OperasyonuÖnceki Haber

 Hatay’da Eş Zamanlı HTŞ Ve DEAŞ Operasy...

Tüketici Güven Endeksi, Eylül 2019Sonraki Haber

Tüketici Güven Endeksi, Eylül 2019

Ovalı

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yükseliş Koleji