Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Hatay’lı O Muhtardan Örnek Hareket

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hatay’lı O Muhtardan Örnek Hareket
Beyza Piliç
Hatay’ın İskenderun İlçesine bağlı Bekbele Mahallesi halkı örnek muhtarın hizmetleriyle bayrama tertemiz ve çöp kokuları olmadan girecek. Çoğu ilçeden sitemize gelen çöplerin toplanmaması, görüntü kirliliği gibi şikayetler Bekbele Mahallesi'nde örnek muhtar Ömer Osman Bilgili'nin çalışmaları sayesinde uzun süredir yaşanmıyor.
Özkan Spor

Örnek muhtar Bilgili'den örnek hareket 
Darısı diğer tüm atanmış, seçilmiş yöneticilere 

Hatay’ın İskenderun İlçesine bağlı Bekbele Mahallesi halkı örnek muhtarın hizmetleriyle bayrama tertemiz ve çöp kokuları olmadan girecek. Çoğu ilçeden sitemize gelen çöplerin toplanmaması, görüntü kirliliği gibi şikayetler Bekbele Mahallesi'nde örnek muhtar Ömer Osman Bilgili'nin çalışmaları sayesinde uzun süredir yaşanmıyor. 31 Mart seçimleriyle görevine sımsıkı sarılan ve zaman mevhumu tanımayan hizmetleriyle mahallesini her daim güzelleştirmek için çalışan Muhtar Bilgili mahalle halkının bayrama çöp sorunu olmadan girmesi için kendini seferber etti.

 

 

Sosyal medyadan cep telefonu numarasını paylaşan Muhtar Bilgili, vatandaşların toplanmayan çöplerin ihbar edilmesini, bu sayede Bekbele Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların bayrama çöp kokusu olmadan girmesini istiyor. Örnek Muhtar Ömer Osman Bilgili çalışmalarıyla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. Mahallesini evi gibi gören ve 24 saat zaman sınırı olmadan çalışan Ömer Osman Bilgili gibi yetkililerin, seçilmiş atanmış fark etmeden Hatay’daki tüm mahalleleri, ilçeleri ve illeri yöneten yetkililere de örnek olmasını diliyoruz.

Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl
Hatay'da Polis Ekiplerinden Bayram Öncesi Trafik DenetimiÖnceki Haber

Hatay'da Polis Ekiplerinden Bayram Önces...

Kurban Bayramı Öncesi Ekiplerden Sıkı DenetimSonraki Haber

Kurban Bayramı Öncesi Ekiplerden Sıkı De...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!