Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

İskenderun Belediyesi Doğa Yürüyüşü Düzenliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İskenderun Belediyesi Doğa Yürüyüşü Düzenliyor
Beyza Piliç
İskenderun Belediyesi, 14 Eylül Cumartesi Günü düzenleyeceği doğa yürüyüşü ile İskenderunluları şehrin stresinden uzakta keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Amanos Dağı’nın tertemiz havasında, çam ormanları arasında yapılacak yürüyüşe dileyen herkes katılabilecek.
Özkan Spor

 

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlenen etkinlik ile yaptığı açıklamada,” İskenderun Belediyesi Doğa Yürüyüşü etkinliği 14 Eylül Cumartesi günü sabah yapılacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimiz telefonla kayıtlarını yaptırabilirler. Buluşma Yerimiz İskenderun Belediyesi önünde 14 Eylül Cumartesi günü sabah 09.00’da olacaktır. Yürüyüş alanına ücretsiz servis kalkacak olup etkinlik sonrasında soğuk sandviç ve çay ikramı olacaktır.

Kayıt ve bilgi almak için vatandaşlarımız 0326 613 49 86 numaralı telefondan Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü personelimizden bilgi alabilirler” dedi.

 

SAĞLIKLI YAŞAM ÖNEMLİ

Başkan Tosyalı,” Parkurumuz Yamaç Paraşütü tepesi kocadüz mevkiinde başlayarak, orman yolundan 5 km ilerleyerek Akçay Mevkii yangın havuzunda son bulacaktır. Amacımız, kent yaşamına ara vererek doğayla bütünleşmek, sağlıklı adımlarla geleceğe yürümek amacıyla doğa yürüyüşü düzenlemektir. Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla halkımızı sağlıklı yaşam için yönlendiriyor, sporu özendiriyoruz. Vatandaşlarımızı ayrıca spora teşvik etmek için farklı organizasyonlar düzenlemeye devam edeceğiz. Şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Doğa Yürüyüşü etkinliğimize davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
Hatay'da Mülteci Kaçakçısı YakalandıÖnceki Haber

Hatay'da Mülteci Kaçakçısı Yakalandı

Rahmi Doğan’a Umutlu ZiyaretSonraki Haber

Rahmi Doğan’a Umutlu Ziyaret

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!