Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

İskenderun’da Bayramlaşma

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İskenderun’da Bayramlaşma
Beyza Piliç
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kurban Bayramı dolayısı ile resmi bayramlaşma programına katılarak, protokol üyeleri ve halkla bayramlaştı. İskenderun’da bayramlaşma, İskenderun belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşti.
Özkan Spor

 

Bayramlaşma törenine, Türkiye Varlık Fonu A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, işadamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Programda ilk önce protokol üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, tebrikleri kabul ettiler. Ardından, protokol üyeleri, vatandaşları yanına giderek, hem sohbet ettiler, hem de bayramlarını tebrik ettiler.

 

 

Düzenlenen bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Kurban Bayramı dolayısı ile belediyemizin sosyal tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleşen bayramlaşma törenine katıldık. Çok değerli protokol üyelerimiz ve vatandaşlarımız ile sohbet ederek bayramlarını kutladık. Kurban Bayramı’nın kentimize, ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim “dedi.

 

 

Geleneksel bayram buluşması; sevinç ve coşkuyla icra edilerek halk ile devlet ricali buluşmasının en güzel örneği sergilendi. Her dinden, her mezhepten ve her görüşten insanımızın bayram coşkusuna ortak olması, İlçemizde yüzlerce yıldır var olan birlik, beraberlik, sevgi, saygı, barış, kardeşlik ve hoşgörü ortamının özelliğini ve güzelliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Leylek Hatay Treninde Elektiriğe KapıldıÖnceki Haber

Leylek Hatay Treninde Elektiriğe Kapıldı

Kurban Bayramı tatilinde trafik kazalarında 50 kişi hayatını kaybettiSonraki Haber

Kurban Bayramı tatilinde trafik kazaları...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!