Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Kenan TÜRKMEN Kapı Kapı Ziyaretlerde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kenan TÜRKMEN Kapı Kapı Ziyaretlerde
Beyza Piliç
AK Parti Defne ilçe Başkanı Kenan Türkmen Armutlu mahallesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Özkan Spor

 

AK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANI KENAN TÜRKMEN ARMUTLU MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

AK Parti Defne ilçe Başkanı Kenan Türkmen Armutlu mahallesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

 

 

Başkan Türkmen ile beraber ziyarette ilçe Gençlik Kolları Başkanı Haşim Doğru, İlçe Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyesi Adayı Selahattin Nurlu ve Mahalle sakinleri de iştirak etti.

 

 

Başkan Türkmen ‘’Armutlu Mahallesinde Sahilli ve Baştürk ailelerini ziyaret ederken vatandaşlar ile de birebir sohbet ediyor. Sorunları yerinde dinleyen Türkmen seçimden seçime değil sizleri her zaman ziyaret eden bir teşkilat olduklarını özellikle dile getirdi. Kapımız her zaman sizlere açık bize düşen görevlerde yanınızda olduğumuzu her ziyaretlerimiz de sizlere ilettik diyen Başkan Türkmen şöyle devam etti. Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım biz bir ekip olarak göreve geldiğimiz günden bu yana Defne İlçesinin tüm noktalarını gezmeye sizlerle beraber olmaya çalıştık. Kapımızı çalan hiç bir Defneli kardeşimizi imkanlar çerçevesinde boş döndermedik bu hizmeti sizlere vermekten hep gurur ve onur duyduk ifadelerini kullandı. 

 

 

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Türkmen ve ilçe teşkilatı ziyaret ettikleri evlerin birinde Yaşlı bir teyzenin yaktığı pohurla hayır duasını aldılar.

 

Başkan Türkmen ve Teşkilatı göreve geldiklerinden bu yana hiç bir Defneli vatandaşın talebini geri çevirmeyerek iyi ve acılı zamanlarında İlçe halkının yanında olmayı başarmışlardır. Halkın teveccühünü kazanan Teşkilat seçimlerde oy artırma başarısını birlikte ekip olarak sağlamışlardır.

 

Anahtar Kelimeler:
Down sendromlu judocular dünya şampiyonu oldu, aileleri sevince boğulduÖnceki Haber

Down sendromlu judocular dünya şampiyonu...

Sosyal Medya Bu Yemeği KonuşuyorSonraki Haber

Sosyal Medya Bu Yemeği Konuşuyor

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!