Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Konserlerini İptal Etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Konserlerini İptal Etti
Beyza Piliç
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, çektiği ağrılardan dolayı Madame X turnesi kapsamında vereceği 3 konserini iptal etti. Madonna'nın yaşadığı rahatsızlık ise henüz bilinmiyor.
Özkan Spor

 

Şarkıcı Madonna, sağlık sorunları nedeniyle konserlerini iptal etti

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, çektiği ağrılardan dolayı Madame X turnesi kapsamında vereceği 3 konserini iptal etti. Madonna'nın yaşadığı rahatsızlık ise henüz bilinmiyor.

 

61 yaşındaki ABD'li şarkıcı Madonna, Madame X turnesi kapsamında Boston'da 3 konser verecekti. Ancak sağlık durumu iyi olmayan şarkıcı, ağrılarının olduğunu söyleyerek konserlerine çıkmamaya karar verdi.

MADONNA'DAN HAYRANLARINA KÖTÜ HABER

Fischerspooner grubunun "God Control" parçasını telif ödemeden albümünde yer verdiği gerekçesiyle suçlanan 61 yaşındaki yıldız, yakın zamanda düzenlenecek olan konserlerini iptal etti. Sağlık sorunlarında bahsederek ağrılarının dayanılmaz olduğunu ve dinlenmesi gerektiğini söyleyen Madonna, tam olarak ne rahatsızlığı olduğunu söylemedi.

ŞARKI YAZARLARIYLA TARTIŞMA YAŞADI

Geçtiğimiz aylarda "Madame X" isimli albümü raflardaki yerini alan Madonna'nın başı"God Control" şarkısının yazarıyla derde girdi. ABD'li elektronik müzik grubu Fischerspooner'ın üyelerinden Casey Spooner, 2017'de parça üzerinde çalıştıklarını, ancak bu projenin rafa kaldırıldığını söyledi. Sonra şarkının kendisine haber verilmeden "Madame X" albümünde yer aldığını belirten Spooner, parçanın yıllar önce kaydedilen demo versiyonunu yayınlayarak, "Telifi için 25 bin euro teklif edilmişti ancak ödeme yapılmadı. Arttık yetti. Sen (Madonna) sahnelerde fink atarken, ben beş parasız yaşıyorum" dedi.

 


Haber Videosu: Şarkıcı Madonna, sağlık sorunları nedeniyle konserlerini iptal etti

 

Anahtar Kelimeler:
Vanda ev yangınıÖnceki Haber

Vanda ev yangını

İddialara CevapSonraki Haber

İddialara Cevap

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!