Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

MHP’lileri Buluşturan Düğün Muhteşem Geçti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP’lileri Buluşturan Düğün Muhteşem Geçti
Beyza Piliç
MHP Belen ilçe başkanı Seyfullah Gürbüzün oğlunun düğün merasimi görkemli geçti. Çok seçkin davetlilerin iştirak ettiği düğüne MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da katıldı.
Özkan Spor

 

 

MHP Belen İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz'ün oğlu Alaattin düğün evine girdi.Törende MHP Teşkilatları bir araya gelerek dostta düşmana birlikteliğin örneğini verdi. Alaattin ile Büşra çiftinin nikâhını Belen Belediye Başkanı İbrahim gül kıydı.

 

 

Çiftin şahitliklerini MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal'ın Yaptı.Yayladağı devret güreş turnuvasına kalan MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı da Törene Katılanlar arasında yer aldı.

 

 

Çiftlerin Mutluluğuna ortak olan Sancaklı, Gençlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum, Allah Evlerine Huzur versin. Ailenin önemini siz gençler idrak ederek yaşarsanız bu vatan ve millet daha huzurlu günler geçirecektir. Rabbim sizleri iki cihanda da mutlu eylesin.

 

 

Allah huzurunuzu daim eylesin, milletini seven ve koruyan evlatlarınızın ömrü uzun olsun diyerek çiftleri tebrik etti.

Evlilik cüzdanını Büşra hanıma veren Sancaklı, şahit olduğumuz nikâh akdinin resmi mührünü evin asıl sahibi gelin hanıma veriyorum dedi.

 

 

MHP Belen İlçe Başkanımız Seyfullah Gürbüz'ün oğlu Alaattin ile Büşra çiftinin mutlu günlerine MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Metin Taşçı ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Hatay Emniyet Müdürünün Eşi İçin Mevlit OkutulduÖnceki Haber

Hatay Emniyet Müdürünün Eşi İçin Mevlit...

TAYDER Başkanı Muhammed Gömük’ten Ajan ve Misyonerleri Kızdıracak KitapSonraki Haber

TAYDER Başkanı Muhammed Gömük’ten Ajan v...

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!