Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Nice Ak Yıllara Adalet Ve Kalkınma Partisi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nice Ak Yıllara Adalet Ve Kalkınma Partisi
Beyza Piliç
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Adalet ve Kalkınma Partisinin 18. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Özkan Spor

 

Vatanımıza ve Milletimize selam olsun Birliğimize dirliğimize ve beraberliğimize selam olsun.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Ak Parti farkını tüm Türkiye olarak hep birlikte yaşıyoruz. Kutlu ve uyumlu yürüyüşümüz aynı aşkla devam ediyor” diyen Başkan Yavuz mesajında şunları söyledi;“Türkiye Cumhuriyet tarihinin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz, Ülkemiz için Milat olmuştur. Ak parti, kurulduğu günden bu güne kadar kendisini millete adamış Ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere, hizmetlere ve reformlara imza atmıştır. Ak parti iktidarının hizmetlerini gören halkımız da verdiği oylarla iktidarımızı dahada güçlendirmiştir.

Türkiye’deki demokrasi anlayışını dahada güçlendiren Ak Parti, ülkenin her kesimine hitap etmekte ve her alanda milletimizle kucaklaşmaya, milletimizin gücüne güç katmaya devam etmektedir. Ak Parti hükümetleri; Sağlık, Eğitim, Ekonomi, Enerji, Adalet, Tarım, Ulaşım Turizm, Savunma ve Kalkınma gibi birçok alanda uyguladığı köklü ve kalıcı reformların yanında izlediği gerçekçi ve uzlaşmacı dış politikayla da ülkeler arasındaki saygınlığımızı en üst seviyelere çıkartmıştır.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, kuruluşunun 18.yılında; Üreten, kalkınan ve zenginleşen bir Türkiye için erdemler hareketi olarak başlayan bu Kutlu yürüyüş, Adalet ve Kalkınma Partisinin; Kardeşlik, istişare, samimiyet ve vefa değerleri temelinde devam eden hizmet anlayışının 18. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, kuruluşundan bu güne kadar Ak Parti ye hizmet ve emek veren başta kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız,

Baş komutanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Tüm Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Bürokratlarımıza, bugüne kadar emek vermiş ve emek vermeye devam eden tüm dava arkadaşlarımız ile şu an hayatta olmayan teşkilat mensuplarımıza, teşkilatlarımızda çeşitli dönemlerde görev alan partili üyelerimize, Genel Merkez, İl, İlçe ve Mahalle temsilcilerimize, bizlere destek veren tüm muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve Ak partiye desteğini esirgemeyen aziz milletimize en içten dileklerimle teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

Anahtar Kelimeler:
Kemal KARAHAN’dan Eğitim SeferberliğiÖnceki Haber

Kemal KARAHAN’dan Eğitim Seferberliği

Müftü İrfan Şafak, Kaymakam Bülent UYGUR’u Ziyaret EttiSonraki Haber

Müftü İrfan Şafak, Kaymakam Bülent UYGUR...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!