Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Sepaş Enerji’den HATAY’a Santral Ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sepaş Enerji’den HATAY’a Santral Ziyareti
Beyza Piliç
Sepaş Enerji, Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli’nde faaliyet gösteren sanayi tesisleri ve OSB yöneticileriyle birlikte Hatay-Erzin'de bulunan Ak Enerji Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali’ni ziyaret etti.
Özkan Spor

 

(İHA) - Türkiye’de 1.7 milyon müşteriye elektrik tedarik eden Sepaş Enerji, paydaşlarının ihtiyaçlarına yönelik yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini ekledi. Portföyündeki yüksek tüketimli müşterilerine enerji ile ilgili her konuda danışmanlık hizmeti de veren Sepaş Enerji, Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren sanayi tesisleri ve organize sanayi bölgelerinin yöneticileriyle birlikte bir ziyaret gerçekleştirdi. Grup şirketlerinden Ak Enerji’nin Hatay-Erzin’de bulunan Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali’ne giden grup, incelemelerde bulundu.

 

 

Santral müdürü Ali Osman Kamburoğlu’ndan santralin çalışma prensipleriyle ilgili bilgiler alan heyet, Türkiye’nin enerji üretiminin yüzde 2.5’ini tek başına karşılayabilecek 604 MW kapasitesi bulunan Egemer sahasında detaylı incelemeler yaptı. Oldukça verimli geçen ziyarette katılımcılar enerji ile ilgili sorularına yerinde yanıt alma imkânı yakaladı. Geziye Sepaş Enerji Satış Direktörü Cüneyt Kılıçarslan da katıldı.

 

 

Anahtar Kelimeler:
Alkan, Üretim Maliyetlerinin Azaltılması Ekonomiye YararÖnceki Haber

Alkan, Üretim Maliyetlerinin Azaltılması...

HATAYLI DOĞA TUTKUNLARI, AMANOSLARIN ZİRVESİNE YÜRÜDÜLERSonraki Haber

HATAYLI DOĞA TUTKUNLARI, AMANOSLARIN ZİR...

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yükseliş Koleji