Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Survivor Turabi bombayı patlattı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Survivor Turabi bombayı patlattı
Beyza Piliç
Turabi Çamkıran, aylar önce Amerika'nın en zorlu yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.
Özkan Spor

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı

Turabi Çamkıran, aylar önce Amerika'nın en zorlu yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.

 

1

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı

 

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, daha önce ABD'de katıldığı yarışmada 750 bin dolar kazanan Survivor Turabi'yle ilgili bomba bir gelişmeyi bugünkü köşesine taşıdı.

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 1

 

Daha önce 3 kez katıldığı Survivor yarışmasında 2 kez şampiyonluğu göğüsleyen Turabi Çamkıran, aylar önce Amerika'nın en zorlu yarışlarından “War of the Worlds” yarışmasında şampiyon olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişti.

1

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 2

 

Büyük ödül olan 750 bin doları kazanan Turabi Çamkıran, yarışmayı kazandığı anda gözyaşlarına hakim olamamıştı. Duygularını sosyal medya hesabından dile getiren Turabi, Acun Ilıcalı'ya teşekkür etmişti.

2

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 3

 

Tüm bu gelişmelerinden ardından Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinden Turabi'nin ‘The Challenge War Of The Worlds’un yenisine katılacağını duyurdu.

3

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 4

 

İşte Ali Eyüboğlu'nun Turabi'nin yarışma maceralarını köşesine taşıdığı o yazı: Turabi Çamkıran nam-ı diğer ‘Turbo Turabi’, yarışmaya doymadı gitti. Turabi, ‘Benimle Dans Eder misin?’le adını duyurduktan sonra ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarıştı. Üç kez katıldığı ‘Survivor’ın birinde finalde Gökhan Keser’i, ‘Survivor All Star’da Merve Yıldırım’ı eleyip, şampiyon oldu.

4

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 5

 

Turabi, katıldığı son ‘Survivor ÜnlülerGönüllüler’de sakatlığı yüzünden istediği sonucu elde edemedi. Ancak Turabi, ‘Survivor’ın ardından Amerika’da yapılan ‘The Challenge War Of The Worlds’ gibi dünyada zorluk derecesi en yüksek yarışmasını birinci tamamlayıp, 750 bin dolar ödül kazandı. 

 

5

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 6

 

Turabi, bu parayı bankaya yatırıp, Türkiye’nin 201 bin 177’inci milyoneri olmanın keyfini çıkarmak yerine ne yaptı?
‘The Challenge War Of The Worlds’un yenisine katılacağını duyurdu. 

6

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 7

 

Hem de “Korkak tavuk”, “Sahte şampiyon” ilan ettiği tüm rakiplerine meydan okuyarak. 

7

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 8

 

Turabi’ye, ikinci kez katıldığı dünyanın en zor yarışmasında başarılar diliyorum.

8

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 9

 

Turabi Çamkıran kimdir?: Turabi Çamkıran, 10 Mart 1988 yılında Mersin, Erdemli'de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Mersin'de geçiren Turabi, lise eğitimini de Mersin'de tamamlamıştır. Lise yıllarında Break Dansa merak salmış ve bu yeteneğini geliştirmek için lisans eğitimini Mersin Üniversitesinde Güzel Sanatlar Bölümü okuyarak tamamlamıştır.

9

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 10

 

Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok dansı yapabilen Turabi, talep edenlere özel dans dersleride verdi. Çocukluk yıllarında dans ile birlikte dövüş sporlarına da merak salan Turabi, dövüş eğitimleri almaya başladı. Türkiye'de düzenlenen Muay Thai maçına katılan Turabi buradaki yenilgisi sonucunda işi yerinde öğrenmek gerektiğini düşenerek Tayland'a gitti. 

10

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 11

 

Tayland'da gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazandı. Bunun yanında kafes dövüşlerinde de yarışarak para kazanmaya devam eden Turabi, bu maçlardan birinde yaşadığı ciddi yenilgi sonucundan dövüş alanında bir numara olmaya karar vermiştir.

 

11

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 12

 

Hırslı ve azimli tavrı ile dikkatleri üzerinde toplayan Turabi, dövüş sporları ile ilgilenirken de dansa olan ilgisini kaybetmemiştir. 2008 yılında gerçekleşen Benimle Dans Eder Misin? yarışmasına katılmış, 6. haftada üçüncü olarak elenmiştir.

12

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 13

 

Turabi 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırladığı, jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmaya katıldı. Burada beklediği şampiyonluğu alamamasının ardından Türkiye'de birçok sanatçının klip ve konserinde dansçı olarak yer aldı. 

13

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 14

 

Turabi Çamkıran, 2014 yılının Mart ayında başlayan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alarak adını Türk halkına duyurmayı başardı. Buradaki yetenekli ve asi tavırları ile izleyicinin dikkatini kazandı. Kısa sürede çok sevilen Turabi Çamkıran, 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu.

14

 

ABD'de katıldığı yarışmada vurgun yapmıştı! Survivor Turabi bombayı patlattı - Sayfa 15

 

Survivor ile adını iyice duyuran ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Turabi, dizi sektöründen de sıkça teklif almaya başladı. Turabi ilk olarak Kertenkele adlı dizinin oyuncu kadrosuna 52. bölüm itibari ile dahil oldu. Bununla birlikte Sabit Kaca 2 ve Ketenpere adlı sinema filmlerinde rol aldı.

15

Anahtar Kelimeler:
CHP’Lİ ŞAHİN, KADINLAR NEDEN MECLİSTE TEMSİL EDİLEMİYOR?Önceki Haber

CHP’Lİ ŞAHİN, KADINLAR NEDEN MECLİSTE TE...

New York'un yarısıyla yattımSonraki Haber

New York'un yarısıyla yattım

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!