Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
Yılmaz Tuhafiye
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı
Beyza Piliç
JATO’nun Kıdemli Analisti Juan Felipe Munoz, Pazarda elektrikli araçların arttırılması için çalışmaların da arttırılması gerektiğini söyledi.
Özkan Spor


Türkiye, küresel otomotiv ekosistemine yön veren elektrikli araç teknolojileriyle ilgili önemli bir konferansa ev sahipliği yapıyor. Otomotiv endüstrisindeki elektrikli araçların dönüşümünü tüm yönleriyle ele almak üzere Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı (IAEC), İstanbul’da devam ediyor. Ana teması ’Elektrikli Araç Teknolojileri ve Geleceği’ konulu konferansta elektrikli araçlar enine boyuna masaya yatırılıyor.
Küresel elektrikli araç sektörünü değerlendiren otomotiv bilgi çözümleri alanında dünyanın önemli şirketlerinden JATO’nun Kıdemli Analisti Juan Felipe Munoz, İHA’ya yaptığı açıklamada, "Elektrikli araç sektörünün iki boyutu var. Özellikle 2011 yılında talep tarafında 1,1 milyonlardan 5 milyonlara yükselen bir artış görülüyor. Ama tabi hem fiyat konusunda hem de menzil konusunda çeşitli sınırlamalar söz konusu. Pazarda elektrikli araçların arttırılması için çalışmaların da arttırılması gerekiyor" dedi.
Minibüsle çarpışan elektrikli bisiklet sürücüsü ağır yaralandıÖnceki Haber

Minibüsle çarpışan elektrikli bisiklet s...

İçişleri Bakanlığı: Kıran-5 Operasyonu başladıSonraki Haber

İçişleri Bakanlığı: Kıran-5 Operasyonu b...

Gönül Kahvesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yılmaz Tuhafiye