Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Vekil Kaşıkçı: Devlet Bahçeli Aba Güreşleri'ne Davetlisiniz 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beyza Piliç
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Yayladağı'nda MHP Lideri Devlet Bahçeli adına düzenlenecek olan Aba Güreşi turnuvasına tüm vatandaşları davet etti.
Özkan Spor

Vekil Kaşıkçı: Devlet Bahçeli Aba Güreşleri'ne davetlisiniz 

 


MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Yayladağı'nda MHP Lideri Devlet Bahçeli adına düzenlenecek olan Aba Güreşi turnuvasına tüm vatandaşları davet etti.

 

 

Geçtiğimiz sene MHP Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş adına düzenlenen bu yıl ise MHP Lideri Devlet Bahçeli adına düzenlenecek olan turnuvaya aksilik olmadığı takdirde Bahçeli’nin de katılacağı bildirildi. 
Ata sporumuz olan aba güreşleri yöremizin dünyaya açılan kapısı olma yolunda ilerliyor.  Kısa süre önce Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın tarafından ilçemize ve ilimize kazandırılan Devrent sahasında düzenlenecek olan bu yıl ikincisi yapılan güreş organizasyonu hazırlıkları tamamlandı. Aba Güreşleri ilk defa geçen yıl koruyucu Lider Alparslan Türkeş adına düzenlenmiş ve büyük ses getirmişti. Müsabakaya yöre ve çevre illerden Sporcular katılacağı bildirildi.  

 


KAŞIKÇI: TÜM VATANDAŞLARI ABA GÜREŞİ TURNUVASINA BEKLİYORUZ 
Güreşlerle ilgili açıklama yapan Kaşıkçı, “Bu yıl düzenlenen organizasyonun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli adına düzenleniyor ve aksilik olmazsa liderimiz Devlet Bahçeli de katılacak. Ata sporumuz Aba güreşinin tüm dünyaya daha hızlı ve etkin tanıtabilmek bu tür organizasyonların devamı gelecek. Ata sporumuz aba güreşlerinin hak ettiği değeri bulmasına katkıda bulunacağız. Ayrıca programa başta Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı olmak üzere çok değerli dostlarımız katılacak. Bu güzelliği hep beraber yaşayacağız. Ülkemizin değerli halk ozanlarından Üstat Aşık Sapphire'in de katılacağı organizasyonda Dilan Deniz konseri düzenlenecek. Tüm vatandaşlarımızı Aba Güreşleri etkinliğimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Fiat ÖTV desteğini sürdürüyorÖnceki Haber

Fiat ÖTV desteğini sürdürüyor

Ford’dan 50 Milyon Dolar YatırımSonraki Haber

Ford’dan 50 Milyon Dolar Yatırım

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!