Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
arslanoğlu 160x600
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Yayladağıspor Sezona İddialı Hazırlanıyor 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yayladağıspor Sezona İddialı Hazırlanıyor 
Beyza Piliç
Hatay 1 Amatör liginde bu sezon mücadele edecek olan Yayladağı ilçesinin kulübü  Yayladağıspor'un yönetici, teknik kadro ve futbolcular ile birlikte yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Yeni sezona iddialı şekilde hazırlanan ve hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen kulüp başkanı Mustafa Sakarya sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. 
Özkan Spor

Yayladağıspor Sezona İddialı Hazırlanıyor

 

Hatay 1 Amatör liginde bu sezon mücadele edecek olan Yayladağı ilçesinin kulübü  Yayladağıspor'un yönetici, teknik kadro ve futbolcular ile birlikte yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

 

Yeni sezona iddialı şekilde hazırlanan ve hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen kulüp başkanı Mustafa Sakarya sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. 
Yeni sezon hazırlıkları ile ilgili Yayladağı Spor Kulübü Başkanı Mustafa Sakarya tarafından yapılan açıklamada, “A takımı ile birlikte altyapı takımlarımız U19  ve U15 takımları da yeni sezon hazırlıklarına devam etmektedir. 8 ay önce yönetimini  devraldığımız Yayladağıspor’u en iyi noktalara getirmenin mücadelesini vermekteyiz. Aldığımız kararlarla inşallah bir kaç yıl içinde takımımızı bal ligine çıkartarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Kulübümüze  sponsorluk yaparak nevi desteklerde bulunan Yayladağı sevdalısı dostlarımıza, tüm taraftarlar ve Yayladağı camiası adına şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Anahtar Kelimeler:
Hatayspor Yine Son Dakikada Mağlup  Önceki Haber

Hatayspor Yine Son Dakikada Mağlup  

İskenderun Belediyesinde Çok Güzel HareketlerSonraki Haber

İskenderun Belediyesinde Çok Güzel Harek...

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!