Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Merkez Market İÇ
Hamzaefendi Baklava İç

Yörük Ana, Barış Pınarı Harekatındaki askerlere de kurban kesmek istiyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yörük Ana, Barış Pınarı Harekatındaki askerlere de kurban kesmek istiyor
Beyza Piliç
Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Afrin’den terör örgütlerini temizlemek için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nda operasyona giden askerler için kurban kesen "Yörük Ana" Döndü Deveci, bu kez de Barış Pınarı Harekatı’na giden Mehmetçik için kurban kesmek istiyor.
Özkan Spor

Yörük Ana, Barış Pınarı Harekatı’ndaki Askerlere de Kurban Kesmek İstiyor

 

Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı gün çadırından çıkarak, operasyona giden askerlere kurban kesip alınlarına kanı sürerek, harekatın simgelerinden biri haline gelen Döndü Deveci, Barış Pınarı Harekatı’na giden Mehmetçiklerle de bir araya gelip kurban kesmeyi istiyor
 


HATAY (İHA) - Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Afrin'den terör örgütlerini temizlemek için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nda operasyona giden askerler için kurban kesen "Yörük Ana" Döndü Deveci, bu kez de Barış Pınarı Harekatı’na giden Mehmetçik için kurban kesmek istiyor.
Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığı gün çadırından çıkarak, operasyona giden askerlere kurban kesip alınlarına kurban kanı sürerek, harekatın simgelerinden biri haline gelen Döndü Deveci, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Askerlerimizin yanına gidip orada kurban kesmek istiyorum” dedi.

 


Harekata destek veren Deveci, “Devletimize, milletimize, Mehmetçiklerimize, kurban olduğum Allah’ım kolaylıklar versin. Askerimizin ayaklarına taş değmesin. İnşallah sağ salim alırlar vururlar geri döner gelirler. Askerimiz olmazsa bizler nerelere gideriz. Bizi askerlerimiz koruyor. Allah başımızdan eksik etmesin askerlerimizi, devletimizi, milletimizi. Beni oraya götüren olsa bir koyun alır giderim ve keserim onlara yerler. İnşallah da giderim içimden çok geliyor gitmek. Allah inşallah kısmet eder gidip askerlerimizi görmeyi. Çok heves ediyorum gidebilmek için ama bilmiyorum nasıl gideceğim” diye konuştu.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

 

Polisin sigara denetiminde arbedeÖnceki Haber

Polisin sigara denetiminde arbede

YPGnin roketle şehit ettiği Rıfat Sinirlinin eşinden Barış Pınarı Harekatına destekSonraki Haber

YPGnin roketle şehit ettiği Rıfat Sinirl...

Akademi Hastanesi

Yorum Yazın

Güneyler

Başka haber bulunmuyor!

Yükseliş Koleji