Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Halep Tur
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

Ovalı

BARIŞ PINARI HAREKATI

Tarkan

BARIŞ PINARI HAREKATI

Nihayet sınırlarımızda oluşturulmaya çalışılan terör devletine dur demek üzere askerî harekât başladı. Futbol maçı tadında ve heyecanında anlatımlarla bir terör temizliğini izliyoruz. Bakmayın basit birkaç teröristi sınırlarımızdan kovuyoruz dediğimize, aslında karşımıza çıkan küresel terör örgütü ABD ile savaşıyoruz. ABD 8-10 bin tırla askeri mühimmat yığarak 40 bin militanı eğitti, karşımıza dikti. Şu an biz bu menfur yapıyı birkaç Osmanlı Tokadıyla yerle bir etmek üzere yola çıktık. ABD ciddiyetimizi gördüğü anda tası tarağı toplayıp piyasadan resmen kaçtı. Çünkü biliyor ve görüyor ki Müslüman Türk askeri için ölüm bir hiçlik değil, yok olmak değil, sadece bir mekân değiştirmedir. Hiçbiri gözünü budaktan sakınmaz, düşman karşısında her biri birer ölüm makinesine dönüşür. O yüzden kendisinin canı kıymetli conilerini kahramanlarımız karşısında telef olmaya terk edemezlerdi.

BM teşkilatı hemen yarın toplanma kararı alarak üyelere çağrı yaptıklarını öğreniyoruz. O alçaklar sürüsü Bosna’da, Irak’ta, Suriye’de katliamlar yapılırken neden haftalarca toplanamıyordu? Neden alınan kararlar 5 büyükbaşın birinin reddetmesiyle işlevsiz kalıp hiçbir şey yapılmıyordu? Çünkü Haçlılar tek vücut ve yapılanlar İslam’a karşı olduğunda parmaklarını kıpırdatmıyorlar. ABD kendi çıkarlarına hizmet etmek ve diğer ülkelere rahatça saldırmak maksatlı NATO ve BM kuruluşlarını kurmuş ve kullanmaktadır. ABD’nin kahraman(!) kara güçleri olan YPG hemen üzerlerindeki kamuflajları çıkarıp sivil elbiseler giymişler, olası kayıplar sivillerin katledilmesi olarak lanse edilecek. Onları biz Diyarbakır sokaklarından biliyoruz ki, biraz daha sıkışırlarsa entariler bile giyip uygun yerlerini pamukla destekleyeceklerdir.

Oysa Akçakale ilçemizde durum son derece normal, Nusaybin’e düşen havan mermilerine rağmen kimsenin morali bozuk değil, aksine şehirde mehter marşları çalıyor. Harekât asla Trump tabansızının tehditleriyle sınırlandırılmamalı, gerektiği yerde ABD birlikleri de hedef alınmalıdır. Öküz boynuzunda çamuru görmezse yola gelmezmiş. Conilerden yüklü bir miktarını poşetlenmiş, paketlenmiş vaziyette derin dondurucularda kıtaya göndermediğimiz takdirde bunların bizi anlayacağını beklemek mümkün değil. Bu ahtapotların coğrafyamıza uzanan kollarını birer birer keserek gönüldaşlarımızı rahata erdireceğiz inşallah. CHP nerede, canlı kalkan olacaklardı, bu karanlıkta yapılan atışlarda kimse görmeden onlardan da kurtulmuş olurduk…

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Kapan Mobilya

Yorum Yazın

Esmergil
İstanbul Oto Gaz
Yükseliş Koleji