Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Yükseliş Koleji
Altıneller Vestel
Hatay Alo Böcek
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

BATININ KANLI ALÇAK YÜZÜ

BATININ KANLI ALÇAK YÜZÜ

TV muhabiri Suriye’li gence soruyor; Neden gidiyorsunuz? “Biz 7-8 sene zarfında burada bir şey kazanamadık, o yüzden Avrupa’ya geçip orada kazanmayı ümit ediyoruz” Ekran başında kahrolup karşısında olsam demek isterdim; Aslanım siz Türkiye’ye geçmek suretiyle katil Esed’in sarin gazından titreyerek ölmekten kurtuldunuz. Çocuklarınız, eşleriniz, kızlarınız alçak ABD’nin İsrail’le birlikte ülkenize yığdığı DEAŞ katillerinin tecavüzlerinden kurtuldunuz. Canınız, namusunuz bizim ülkemizde her türlü saldırıdan vareste, emniyet içinde yaşadınız. Sizlere evlerimizi, soframızı açtık. Sizi aç, sefil, perişan bırakmadık! İşte kapılar açıldı, yolunuz açık, kısmetiniz bol ola! Ama daha ilk ülkede Nazi kamplarını aratır şekilde sizleri çırılçıplak soyup kalın odunlarla dövüp, üzerinizdeki değerli şeyleri gasp ettikten sonra geri püskürttüler. Türkiye’de size hiç kaç paranız, cep telefon markanız, gideceğiniz yer sorulmuş muydu?

Allah rahmet eylesin Aliya İzzetbegoviç “Unutma evlat, batı hiçbir zaman medeni olmadı! Batı kendinden olmayana hiçbir zaman tahammül etmedi. Batı kendisinin seçmediğini hiçbir zaman kabul etmedi. Batı kendisini sollayana hiç tahammül göstermedi. Batı kendisinin karşısında elpençe durmayanı affetmedi” der. Anlatmakla madem olmuyor, işte gittiniz, gözlerinizle görüp vücutlarınızla vahşeti tecrübe ettiniz. Daha gerisi geride, Almanya ağzının suyu akarak çocuklarınıza göz dikti bile. Acaba bunları eğitip medeni birer Avrupa’lı olması için mi istiyorlar? AB ülkeleri pedofilinin yasallaşmasını tartışıyor yıllardır. Geçtiğinizde orada nereye yerleşirseniz yerleşin, çeşitli bahanelerle 3-5 ay içinde gözbebekleriniz, yavrularınız polis zoruyla ellerinizden birer ikişer alınarak vahşilere verilecek. Hiçbir güçle çocuklarınıza dahi sahip çıkamayacaksınız.

Antakya Otogarında gece yarılarına kadar Suriye’lileri bekleyip üzerlerinde çamurlu elbiseler, yırtılmış ıslak ayakkabılarla gelenleri hemen kuru, temiz giysilerle giydiren, karınlarını doyuran topluluğa yardım eden biri olarak Yunan toprağına geçer geçmez farklı şekillerde konuşanlara biz vicdanen hiç takılmadık. Herkesin insanlığı kendine, ama tarih bunları affetmez. İşte yeri gizli, işkenceli toplama kampları oluşturuvermişler. ABD,li balık hafızalılar Guantanamo ve Ebu Gureyb Hapishanelerini pek çabuk unutmuş olmalı ki bunun zalimlik olduğunu buyurmuşlar. Dışarı fışkıran rezillikleriniz bunlar, hala devam eden yüzlerce işkence odalarınız olduğunu, hatta bu iş için özel uçaklar dizayn ettiğinizi hiç kimse bilmiyor sanıyorlar. Biz büyük Türkiye’yiz, bu ve benzeri birkaç milyon bizi çok korkutmaz da, gittiğiniz ülkeler azıcık bir göçmende dağılıp gidiyorlar. O yüzden göçmen dendiği anda yürekleri ağızlarına kadar gelip dizleri titremeye başlıyor. Zaten Corona karabasan gibi çökmüştü üzerlerine, bir de siz gidin. Büyük göçün AB ülkelerini darmadağın etmesi dileğiyle hayırlı yolculuklar diliyoruz.

Komagene

Yorum Yazın