Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Altıneller Vestel
Yılmaz Tuhafiye
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

CHP HDP VE PKK KARDEŞLİĞİ

CHP HDP VE PKK KARDEŞLİĞİ

Geçmiş yazılarımda belirttiğim gibi İttihat ve Terakki Cemiyeti sonraki yıllarda evrilerek CHP halini aldı. Bunların içinde vatansever ancak kandırılmış birkaç subay bulunsa da çoğunluğu azınlık hainlerden oluşan Osmanlı ve İslam düşmanlarıdır. Abdülhamit Han’a darbe yapılarak hal edildikten hemen sonra Cemal Paşa’ya sorarlar; Tamam, istibdat rejimi yıkıldı, bundan sonraki planınız nedir? Bizim tüm planlarımız padişahın indirilmesine yönelikti. Sonrasını hiç düşünmedik, cevabını verir. Tabii burnunun ucunu görmekten aciz bu adamlar 3-5 yılda koskoca Osmanlı’yı altıda bir oranında küçülterek adeta bir mirasyedi gibi harcamışlardır. CHP ise İngilizlerin işgal sonrası siyasetlerini yürütmek maksadıyla yerleştirdikleri kayyumdur. Sol yazar ve sanatçılardan bazıları hala “Biz Kurtuluş Savaşı falan yapmadık, biz Osmanlı’dan kurtulmak için savaştık itirafı sergiler.

CHP kurulduğu günden bu yana diğer dinlere hoş görü ile yaklaşırken İslam’la savaş halindedir. Türk Halkı ise bin yıldır İslam’ın bayraktarı konumunda olduğu için içimizde ne zaman dinimizi andıran, ona gidecek icraatlar olsa bunu engellemek, olmazsa kendilerinin bağlı olduğu diğer devletlere haber vermek, şikayet etmekle yükümlüdür. PKK ve onun siyasi uzantısı HDP tam da bu noktada yani hedefte birleşmekte, bu Türkiye’yi yok etme, başka ülkelerin mandası altında ezdirme maksadı onları birbirine adeta kardeş haline getirmektedir. Öyle ya, düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışıyla PKK önce dağlarda, şehirlerde DHKP-C ile dost oldu, sonra da CHP olmaksızın meclise girmenin mümkün olmadığını görüp onların kanatları altında, Atatürkçülük zırhıyla devletimize karşı savaşmaya başladılar. Şimdilerde demeyelim, yaklaşık 35 yıldır da ABD gibi bir ağababa bulmuş olmaları örgütün sürekliliğinde önemli rol oynamıştır. Geçtiğimiz yıllarda ilan edilen olağanüstü hal günlerinde bu iki partinin gözünün yaşına bakılmaksızın kapatılıp, tüm mal varlıkları hazineye devredilebilirdi. Batılı devletlerin hain darbe girişiminde aslan postunun deliklerinden görünen eşekkulaklarından daha fazla belirtisi vardı. Efendi olmaya, nezaket göstermeye lüzum yoktu.

Uluslararası ilişkilerde bazı şeyler nedense açıklanamıyor. Lozan’da İsmet’in sarhoş vaziyette imzaladığı, asıl görüşmelerde anlaşma maddelerinin bir hahamla yapıldığı her türlü eserden anlaşılıyor. Sonra bu adamlar İngilizlerin eliyle seçilmiş kişiler olması nedeniyle daha baştan cephede galip olan bir millet mağlup olarak karşılanıyor. Bu anlaşmalarda eminim CHP ve getirdiği bazı devrimlerin bozulmayacağına dair maddeler yer almaktadır. Bunlar yüce milletimizin bilgi ve dikkatinden kaçırılıyor. Sonra bu üçlü troyka tamamen dış güçler eliyle birbirinin kucağına oturtuluyor. CHP kabul etmese bir sürü açığı var, HDP etmese yardımlar kesilecek. Amaç birliği de olduğuna göre bu koalisyon çok uzun yıllar devam edebilir. Ancak yapılması gereken bir arkadaşın sosyal medyada paylaştığı gibi; “Bir savaşa hazırlanırken tabancana 10 mermi yerleştireceksin. Biri düşmana, 9’u içerideki hainlere”… Aşurenizi kutluyor, Kerbela şehitlerini rahmetle anarken, o düşüncenin o günkü sahiplerini de, bu günkü devamlarını da telin ediyoruz.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Yorum Yazın