Reklamı Geç
Sonay İnşaat
Altıneller Vestel
Asi Künefeleri
Sucan

Sucan

Mail: [email protected]

CORONA VİRÜSÜ HAFİFE ALINMAMALI

 

CORONA VİRÜSÜ HAFİFE ALINMAMALI

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping
"Corona virüsü çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Ülkemiz çok ciddi bir durumla karşı karşıya."

Çin Devlet Başkanı Şi Cinping Corona virüsü salgını ile ilgili yaptığı açıklamada, "Çok ciddi bir durum ile karşı karşıyayız" dedi. Yerel haber ajansları Wuhan'da virüs tedavisi ile ilgili çalışan bir doktorun hayatını kaybettiği aktarırken Hong Kong Özel İdare Bölgesi ise salgına karşı acil durum ilan etti.

Dünya olarak bi kaosun içindeyiz , bu tür virüsler labaratuar ortamında üretilip salgın haline getiriyor ,çinliler yıllardır,yüz yıllardır börtü böcek yiyen insanlar neden daha önce hicbir sağlık sorunları olmadi da şimdi oldu düşünmek lazım,biolojik olarak savaş var

 Çin, büyük hamle yaptı dünya ekonomisinde... Başlarına bir dert verelim uğraşıp dursunlar gibi bir durum sanki bu. Bazısına orta doğu çöplüğü bazısına hastalık bazısına yangın..!?

Bu hayvanları belki 100 yıldır belkide 200 yıldır yiyorlar bugüne kadar böyle birşey olmamıştı. 
sistem önce Çini tehdit etti . Sonra honk kong’da milyonların katıldığı gösterileri organize ettiler. 

Tekrar tehdit ettiler ambargo uygulandı kısmen anlaşma sağlandı gibiydi ve ambargo yumuşatıldı. 
Baktılar Çin’i durduramıyorlar en sonunda panik havası yaratacak virüs yaydılar. 
ABD tüm vatandaşlarını bu bölgelerden  çekmeye başlamış  bu işaretti tüm yatırımcıları dışarı çıkarmayı planlıyorlar  kapalı kapılar arkasında anlaşma olacağını hatta 2 haftada hızlıca yayılan virüsün biranda ortadan kalkacağını idda edenler bile var.

 Ayrıca  Çin devlet başkanı Wuhan eyaletini ziyaret etmiş , sosyal medyada saçma sapan şeyler paylaşılıyor bazen çin kimsayal silah kullanarak insanları toplu öldürecek diye. Eğer virüs yayılmaya devam ederse Tüm dünyaya sıçrar bunuda kimse istemez.
 Şuan 25 günlük tatil var. 
Resmi tatil bitmeden çözümlenecekmis gibi yazılıp çiziliyor.

Laboratuvarda üzerine çalıştıkları bir virüsü mutasyona uğrayıp yanlışlıkla yayıldığını iddia ediyorlar kimileri çin nüfus azaltma politikasında kimilerine göre ihracat devi çini ekarte etme planı.
Fakat sevimli hiçbir yanı yok ciddi bir virüs kendi elleriyle yarattıkları bir virüs.

CORONA VİRİSÜ DÜNYA İÇİN BÜYÜK TEHDİT.

Yorum Yazın