Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Zeno Mobilya
Yılmaz Tuhafiye
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

İNSANI FITIK EDENLER

İNSANI FITIK EDENLER

Son dönemde sizleri bilemem de beni en çok gıcık eden olayların başında Davutoğlu, Gül, Babacan troykasının kurmaya kalktığı partidir. Ha bugün kuruldu, ha yarın kurulacak, ismi şu olacak, içinde şunlar olacak vb haberlerle zihnimizi bulandırıp duruyorlar. Yok, zamanı gelmemiş, uygun zaman kollanıyormuş gibi haberler de cabası. Ya kuracaksanız kurun şu zıkkımı da kurtulalım milletçe! Yılan hikâyesine dönen tüm kalkışmalar bizi milletçe yorar, hoşumuza gitmez, dahası baştan olabilecek destekleri de kaybedersiniz. Bu kadar süre düğün konuşulup beklense şahsen çoktan nişanın bozulacağını düşünüyorum. Aslen yakın tarihimizde Ak Parti gibi girdiği andan itibaren yoğun halk teveccühü kazanan partilerden ayrılanların sonu hüsran olup piyasada siyasi mevta olarak dolaştıklarını çok gördük. Erdoğan gibi yüksek niteliklere sahip biri ayağının ucuyla en güçlü diyebileceğimiz adayları dahi ezip geçecektir. Girdikleri ilk seçimde binde birler oranında alacakları oy oranıyla kendileriyle dalga geçilecektir.

Dünya Erdoğan gibi memleket sevdalısı, dik durabilen, inançlı, karizmatik liderlere maalesef çok hazır değil. Hala para babalarının, uluslar arası çete baronlarının, dünyaya hâkim olduğunu düşünen ailelerin işaret ettiği kişilerin lider diye piyasaya sürüldüğü bir hengâmede ülkemizdeki derin boşluğu görüp düşünmeksizin 3-5 gün içinde partisini kurdu, üç ay içinde de ezici çoğunlukla iktidara geldi. Halkın içinden gelip, onların duygu ve düşüncelerini anlayan, onlarla oturup, onlarla kalkan bir lider sağdan soldan gelen rüzgârlara kapılmadan şükürler olsun ki milletini belirli bir yere kadar yükseltti. Daha önümüzdeki yıllar bize ikinci bir Osmanlı geleceğini gösteriyor ki tüm dünya devletlerinin en büyük korkusu, karabasan gibi kendilerini uyutmayan kâbusu budur. Akıllı düşününceye kadar deli köprüyü çoktan geçermiş. Çevresinde kendisini yemeye uğraşan koca bir şer cephesi her sabah uyandığında onu yerinde bulamıyor, yaptığı yeni bir icraatla, bir anlaşmayla birkaç fersah ileri gittiğini görüyor.

Siyasi tarihimiz kurulan partiler, bunların yöneticileri, başarısızlıklar, hayal kırıklıklarıyla dolu bir çöplüğe benziyor. Yeni kurulacak parti ana karnında on birinci ayını doldurduğu için uzun zamandır ayıptır söylemesi kendi dışkısını yiyor ki bundan sonra canlı doğma ihtimali kalmamıştır. Türkiye’nin Osmanlıdan, Abdülhamit Han’dan sonra başına gelebilecek en iyi adam Tayyip Erdoğan’dır. Ona düşman olanlar İslam’a, ümmete, ülkemize, Türklere düşmandır. Lideri alaşağı ettikten hemen sonra ülke Allah korusun tepe takla birkaç parçaya bölünür ki kaçtır deniyor, ama başaramıyorlar. Bu şansı kaybettikten sonra siz kişisel olarak milyar dolarlarınız olsa bile izzetinizle yaşayamazsınız. İşte önünüzde Suriye’li kardeşlerimiz var. Memlekette ipsiz sapsız ne kadar gereksiz adam varsa Pavlov’un köpekleri gibi hep bir ağızdan defolun diye tempo tutuyorlar. Allah bu milleti izzetsiz, dinsiz, memleketsiz ve iyi lidersiz bırakmasın.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Yorum Yazın