Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Halep Tur
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

Gönül Kahvesi

LEGAL TERÖR ODAKLARI

Tarkan

 

LEGAL TERÖR ODAKLARI

 

Yeryüzünde legal terör yuvalarını şöyle bir sayacak olsak sanırım ilk sırada ABD ve peşinden İsrail terör örgütleri gelir.

 

Bu örgütlerin diğer devletlerdeki temsilcilikleri ve ABD’nin hüküm sürdüğü NATO-BM temsilcilikleri de yine sıradan terör olaylarının planlandığı yerlerdir. Yurdumuzdaki terör yuvaları da sırasıyla İncirlik başta olmak NATO üslerinin tamamı denetimsiz, her türlü komplo, suikastın planlanıp kotarıldığı yerlerdir. HDP ve CHP’de son yılların legal gibi görünen terör yuvalarıdır. Bu saydığımız yerlerde ülkelerin karıştırılması için türlü suikast, provokasyon ve kargaşa planı her zaman vardır. Darbe yapılan ülkelerin hemen hepsinde planlama merkezi ABD konsolosluğu olduğu bilinir. Diğer terör örgütleri bu iki yapının türevleri gibidir.

Ülkemizde son yıllarda NATO üsleri tamamen ABD’li üst düzey subayların kafalarına göre at koşturduğu merkezler haline gelmiştir. Zeytin Dalı Harekâtında Hatay-Kisecik radar üssünden PYD’lilere verilen anlık koordinatlarla karakollarımız hedef alınmış, hatta birinde epey şehit vermemize rağmen bu kamuoyundan gizlenmiştir. Bu harekâtta daha ilk saatlerde radarların körleştirilmesi için KORAL denen sistem sınır boyuna getirilmiştir. ABD bu tip tertipleri her zaman planlayıp uygularken suçüstü yakalandığında ise salağa yatmaktadır. Hava radar üsleri genelde dağların en yüksek noktalarına kurulmakta, buralardaki Amerikalılar ulaşımda helikopter kullandığı için de genelde buralarda olan bitenlere bizimkiler vakıf olamamaktadır. NATO subayları her zaman uluslar arası gizli oluşumların merkezindeki kişilerdir. FETÖ’cülerin de bu kurum içinde aktif pozisyonlarına asla dokunulmamış, içerde ele geçirilen darbecilerin tutuklanmasına ise bu subaylar yüksek perdeden itiraz etmişlerdir.

Sonuçta ülkeler kendilerini ayaklanmalar, darbeler, provokasyonlardan korumak istiyorsa ordusunu, memleketini ABD ve İsrail’in gölgesinden korumalıdır. Aksi takdirde ülke içerisinde suikastların, siyasi infazların, kargaşaların sonu hiçbir zaman gelmeyecektir. ABD ve İsrail kendileri ülke gibi görünse de gerçekte dünyayı karıştıran terör örgütleri olduğu artık tüm ortamlarda genel kabul gören olgulardır. Başkaları üzerinde her türlü kirli planları yaparken kıymetli canlarını kayıplardan korumayı da ihmal etmemektedir. En korktukları askeri kayıplardır. O yüzden ülkeler iç çatışma durumlarında yakınlarında bu bozguncuların izini sürmeli, çatışma mevcutsa ilk hedef olarak bu ülkelerin mensuplarını seçmelidir. Öküz boynuzunda çamuru görmedikçe yola gelmez. Bu teröristler can kaybının acısını yüreklerinde hissetmelidir.

Kapan Mobilya

Yorum Yazın

Esmergil
İstanbul Oto Gaz
Yükseliş Koleji