Reklamı Geç
Yükseliş Koleji
Güneylerr
Yükseliş Koleji
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

MUKADDESATIMIZA YOĞUN SALDIRILAR

 

MUKADDESATIMIZA YOĞUN SALDIRILAR

 

ABD terör örgütü başta olmak üzere yıllardır içeride ve dışarıda İslami değerlerimize yoğun saldırılar yapılmakta, dinimize ait terim ve kavramlar tahrif edilmekte, içleri boşaltılmaktadır.

FETÖ denen diğer tüm terör örgütleri gibi ABD nin organize edip özenle büyüttüğü haşhaşi grubun ülkemizdeki faaliyetleri sırasında kullandığı tüm terim ve kavramlar yaptıkları lanet eylem sonrası resmen üzerine dışkı dökülmüş gibi oldu. İtiraf edeyim, aracımda Osmanlı klasik müziği dinlerken duyanların beni onlardan sanıp sanmayacağı aklıma gelir oldu. Sonra aman diyorum neyimizi kullanmamış ki alçaklar, genç kızlarımıza kadar kirletmediği neyimiz kalmış da onu düşüneyim. Fakat geçen gün DEAŞ denen katıl sürüsünün işi bittiği için fişi çekilen liderinin soyad olarak Haşimi adını kullanması, hatta yerine getiriyoruz dedikleri kişilerin de kendini bu adla isimlendirmesi, halifelik iddiaları Batının hiç bir adımı rast gele atmadığını gösteriyor. Direkt Kainatın Efendisi Peygamberimizin ismi ve makamı kirletilmeye çalışılıyor.

Müslümanlar arasında yeniden filizlenmeye başlayan halifeliğin ihyası ümidini batının boş geçmediğinin en güzel ispatıdır bu. Ola ki Erdoğan ya da başka bir müslüman lider İSEDAK'ı toplar, “Arkadaşlar yarın halifeliği ilan ediyoruz" dediği an dünya milletlerinin havsalasında içi boş, görünümü katiller sürüsü, milletin karısını kızını toplayıp satan bir alçaklar grubuna lider seçimi algısına çalışıyorlar. İslâmî ruh zaten çoktan öldürülmüştü, bu gün hükümetin dini bir gençlik için harcadığı milyarlar, açılan okullar, değiştirilen müfredatlar, camiler, camilerde görevli binlerce insana rağmen İslami bir coşku oluşturulamıyorsa demek cesedi taşıyan ruh çoktan çıkmıştır. 15 temmuz gösterdi ki Çavuşoğlu ‘nun paylaştığı gibi “Fıtrat değişti sanma, bu kan yine o kandır. Her ne kadar bozulmuş olursak olalım vatan, millet dendiği anda korkuyu siler, dünyanın şah damarını keseriz. Sanırım Erdoğan'ın da ümidini besleyen bozulmamış bu mayadır.

İçeride Cumhuriyetin ilk yıllarından bu yana sürekli dinimiz, dilimiz, örf ve adetlerimiz CHP zihniyeti tarafından hedef alınmış, özellikle Yeşilçam bu konuda bayraktarlık vazifesi yüklenmiştir. Hababam serileriyle, Sunal filmleriyle Şaban, Ramazan isimleri kirletilmiş, son olarak Ivedik serisi Recep ismini hedef almıştır. Bunlar öylesine boş sallamalar olarak düşünmeyin. Çünkü her biri İslam’ın temel taşlarına düzenlenen dinamitlemelerdir.15 temmuzu görünürde 250 şehitle atlattık, ancak geri planda öyle değerlerimizi kaybettik ki yeniden ihya ve inşası çok zor ve uzun zaman alacaktır. İçeriden gelen saldırı bizleri afallatıyor, dışarıdan görüyorsunuz saldırmaya yürekleri yetmiyor. Allah milletimizi bu tür alçaklık ve fitnelerden koruyup topyekun bir uyanış nasip etsin inşallah...

Yorum Yazın