Reklamı Geç
Yükseliş Koleji
Güneylerr
Altıneller Vestel
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

YİNE AYIYLA ÇUVALA

YİNE AYIYLA ÇUVALA

ABD yine bize yakınlaşmaya başlıyor ki, eminim tüm vatandaşlarımız buna kuşkuyla yaklaşıyor, yine başımıza nasıl bir bela saracak endişesi yaşıyordur. Ruhunu şeytana satmamış her Türk ABD’nin yakınlaşmasının bizi kontrol etmek, ölçüsüz hareketlerimizin önüne geçmek olduğunu bilir. Daha önce NATO, Çekiç Güç gibi rezillikleri yaşamış, onların içimize soktuğu fitneleri az ya da çok bilen birinin bunu saf bir iş birliği olarak görmesi mümkün değildir. NATO ile askerlerimiz arasına ayrılık sokanlar, Gladio denen şeytani yapı ile vatan için güzel hizmetlere vesile kişi ve kuruluşları ortadan kaldırdı, darbeler tertipledi. Çekiç Güç ile beli bükülmüş terör örgütünün yeniden palazlanması için her türlü silahı verdiği gibi sıkıştığı yerlerde direkt askerimizi hedef almaktan çekinmedi.

Şimdi yine güzel bir harekât yapacağımız anda müşterek harekât diye tutturdular. Bu alçaklar DEAŞ, PYD ve PKK’yı kendisi kontrol edip 5bin tırın üzerinde bizim parayla alamadığımız silahları onlara bedava vermişken nasıl aksi hareket edecek? Kara gücümüz dediği yapıya nasıl silah kullanıp bizimle beraber savaşıp, kendilerinin emeli olan terör devletinden vazgeçecek? Ne zaman ABD ile bir iş birliği söz konusu olsa hemen Ege’de vurarak bir sürü askerimizi şehit ettikleri olay hatırımıza geliyor. Çekiç Gücün değişik zamanlarda helikopterlerden özel harekatçılarımıza ağır silahlarla ateş açıp PKK’nın yolunu temizlediği bilinen bir gerçektir.

Hal böyle iken bizi yine ayıyla birlikte çuvala girme teklifi olacak birlikte harekât düzenleme teklifleri derhal reddedilmeli, ABD’nin bölgemize çöreklenmesi önlenmelidir. Adamlar bir tarafta Doğu Akdeniz’deki zenginliğe bedavadan konup, bizi ise olabildiğince uzak tutmanın hesabını yapıyorlar. Silah deseniz parasını çok önceden vermiş olduklarımız bile teslim edilmiyor. Başka ülkelerden alacağımız savunma sistemlerine engel olunmaya çalışılıyor. Sonra da söze gelince biz vaz geçilmez bir stratejik ortağız. Yere batsın, ülkeniz de ortaklığınız da…

Yorum Yazın