Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Sonay İnşaat
Yükseliş Koleji
arslanoğlu
Halep Tur
Recep AYDÖNER

Recep AYDÖNER

Mail: [email protected]

Gönül Kahvesi

ZAFERE ADIM ADIM

Tarkan

ZAFERE ADIM ADIM

Türk Ordusu yıllardan sonra yine yurt dışı görevlere çıkmaya başladı. Ama artık NATO vb oluşumların bünyesinde değil, bizzat harekâtı kendisi komuta ediyor. Birkaç yıl öncesine kadar ABD-İsrail İHA’ları ile terör örgütü üzerine yaptığımız operasyonlarda görüntüler önce ABD ya da İsrail’e gidecek te, onlar istihbarat verecek te biz kolumuzu hareket ettireceğiz! Telefonumuz şarjında bile daha kısa sürede dolması için kısa kablo kullanırken, biz İsrail’den haber bekleyeceğiz. Sonra şu günlerde tamamen ortaya çıkan kadim dostlukları varken bize hayatta doğru istihbarat vermeyecek olan İsrail’e nasıl güveneceğiz? Türkiye artık kendi piyade tüfeğinden İHA-SİHA’sına kadar her şeyini üretmeye başlamış, deyimin tam anlamıyla kendi göbeğini kendisi kesmeye başlamıştır. Sakın sahadaki kirpi, akrep vs zırhlı araçları boş görmeyin. Onlar saldırı ihtimali olmaksızın ordumuzun sıkıntısız ilerlemesini sağlayan unsurlardır. Bu konuda İHA’lar kadar yer araçlarının da önemi büyüktür.

 

Şimdi millet olarak soğan, sarımsağı bırakıp topyekûn bir silah üretimine girdiğimizi düşünün. Özel harekâtçılarımızın elindeki bir tüfeğin optik kısmının 20-30 kamyon tarım ürününden daha değerli olduğu bir dünyada siz soğanla, samanla uğraşamazsınız. 30-40 desi hacim kaplayan dürbünün bir konvoy kamyon yükünden fazla ettiğini görüyorsak biz de tarımı sadece yeteri kadar da bırakıp geri kalan tüm emeği yüksek teknolojiye ayırmak mecburiyetindeyiz. Şimdilik dalga geçtikleri 12500 km’lik bir füze karşısında dünyanın öbür tarafındaki ininde yaşayan ABD bile yola gelecektir. Unutmayın, Birinci Dünya Harbinde Japonlardan ağır bir darbe yiyen ABD anında atom bombasına sarılıp iki günde iki şehri yok ederek Japonları teslim aldı. Şimdi bile diğer dünya ülkelerinin nükleer güce sahip olmaması için boşuna mı çaba sarf ediyor sanıyorsunuz? Bölgemizde çöreklenmiş fitne yuvası İsrail’e de bu gücü vermek suretiyle tüm dünyayı tehdit etme sırası elbet bize de gelecek!

 

Uzun değil, milletçe çok çalıştığımız takdirde birkaç yıla varmaz can alıcı silahları da üretmeye başlayacağımızı tüm dünya biliyor, görüyor. Birkaç yıla bitecek nükleer santraller sadece enerji üretmeye değil, ilgili tüm çalışmaları beraberinde getirecek. Patatesle tankı durduran bir millet, elinde böyle çalışma alanları açıldığı takdirde neler yapmaz? Bu güne dek başımıza diktikleri piyonlar sayesinde bizleri uyutmayı başardınız da, bir millet artık uyandı. Şimdi ne yapacaksınız ey İngiltere, ABD, İsrail? Bu milleti toptan yok edemezsiniz de, çünkü dünya yüzüne öyle yayılmışlar ki bir araya getirmeniz imkânsız. Biz ise bu çalışmalarla adım adım zafere yürüyecek, Osmanlı’dan bile büyük bir devlete doğru ilerleyeceğiz. Asil milletler duraklatılsa da tamamen hiçbir zaman durdurulamazlar. Bunu o kaz kafanıza sokun!

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Kapan Mobilya

Yorum Yazın

Esmergil
İstanbul Oto Gaz
Yükseliş Koleji