Reklamı Geç
arslanoğlu 800x600
Yükseliş Koleji
Hatay Hastanesi
Yükseliş Koleji

Hataylı Doktor Sanatçı Şarkılarını Yardım İçin Söylüyor

Gelirinin sağlık ve eğitim için bağışlanması ile sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirmeyi amaçlayan doktorlar, “Hekimler söylüyor’’ dedi ve şarkıları gençlere destek olmak için seslendirdi. 

Bir sosyal sorumluluk projesi için Türkiye’nin dört bir yanından Bursa’ya gelen aralarında Hataylı medikal estetisyen Pınar Yozgatlı Karagülle'nin de bulunduğu 30 kadın doktor, “Hekimler Söylüyor” isminde bir albüm çıkardı. 36 eserden ve 2 CD’den oluşan albümün satış geliri; gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla KAHEV, TEV, HAYTAP gibi eğitim ve sağlık ile ilgili dernek ve vakıflara bağışlanacak.

 

KARAGÜLLE: HATAYLILARIN KATKILARINI BEKLİYORUZ 

Hekimler adına Hatay İnternet TV’ye özel açıklamalarda bulunan Pınar Yozgatlı Karagülle, albümün satış geliri gençlerin eğitimine destek olmak için KAHEV,TEV, HAYTAP gibi eğitim ve sağlık ile ilgili dernek ve vakıflara bağışlanacağını söyledi. 
‘’Hekimler Söylüyor’’ albümü, 12 Mayıs Anneler Gününde müzik marketlerde ve tüm digital platformlarda dinleyicisi ile buluştu. Dinleyicilerinden tam not alan eserleri seslendiren Hataylı doktor Karagülle, özellikle Hataylılardan bu eserleri dikkatle dinlemelerini ve bu hayır işine destek olmalarını istedi. Elde edilen gelirin eğitim ve sağlık kurumlarına bağışlanacağını yineleyen Karagülle, destek olan herkese teşekkür etti. 

Karagülle albümün tüm seçkin müzik marketlerde bulunacağını bildirdi.

ÇEKİMLER TUZ GÖLÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 

Türk Sanat Müziği eserlerinden oluşan “Hekim Şarkıları’’ CD’sinin sanat yönetmenliğini Göksel Baktagir, Türk Halk Müziği eserlerinden oluşan “Hekim Türküleri’’ CD’sinin sanat yönetmenliğini ise Selçuk Murat Kızılateş yaptı.
Projenin yapımcılığını Ege Şafak Orpheus yapımın üstlendiği albüme ses sanatçıları Nazire Savran ve Özlem Doğuş Varlı da hekimlere vokal koçluğu yaptı.

Proje Koordinatörlüğünü Biyokimya Uzmanı Dr. Özlem Kaya’nın yaptığı albümde ses sanatçısı Emel Taşçıoğlu da projeye destek oldu, albümdeki bir eseri hekimlerle birlikte seslendirdi ve Tuz Gölü’nde gerçekleştirilen video klip çekimlerine katıldı.

 

Son Eklenen Videolar