Reklamı Geç
Yükseliş
Lufian
Yönden
Haas Taş Sanatları
Muhtarın Yeri
Haas Taş Sanatları

ANTAKYA BELEDİYESİ TESPİT VE TANITIM EKİBİ ODABAŞI, AKSARAY VE ALAZİ MAHALLELERİ’NDE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ANTAKYA BELEDİYESİ TESPİT VE TANITIM EKİBİ ODABAŞI, AKSARAY VE ALAZİ MAHALLELERİ’NDE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ
Haas Taş Sanatları

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetleri kapsamında “tespit ve tanıtım” ekibi ile Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşmanın yanı sıra, ihtiyaç sahiplerini tespit ederek hayırseverlerden gelen yardımların ulaştırılmasını sağlıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde, Kardeşinle Sevgiyle Paylaş projesine destek vermek amacıyla kurulan tespit ve tanıtım ekibi, ev ev, kapı kapı dolaşarak Antakya Belediyesi hizmetlerini vatandaşlarla paylaşmanın yanı sıra, vatandaşların ihtiyaçlarını tespit ediyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre ihtiyaç sahibi vatandaşların tespit edilmesi, vatandaşların istek ve sıkıntılarının giderilmesi ve bunların yanı sıra Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında bilgilendirmeler yapılması amacıyla kurulan ekip, şehrin 95 mahallesinde ziyaretlerde bulunuyor.

Yapılan açıklamaya göre Antakya Belediyesi’nin gerek sosyal belediyecilik gerekse teknik belediyecilik hizmetleri hakkında ekipler halinde her gün merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlara ayrıntılı bilgilendirmelerde bulunan “Tespit ve tanıtım ekibi”, vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını da ilgili birimlere ileterek çözüme kavuşmasında yardımcı oluyor.

Açıklamaya göre “tespit ve tanıtım ekibi” son olarak Odabaşı, Aksaray ve Alazi Mahalleleri’nde evleri dolaşarak ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit etmenin yanı sıra, ziyaret ettikleri yerlerde Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Dilan Polat
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KIRIKHAN’DA YENİ HAFIZLAR İÇİN TÖRENÖnceki Haber

KIRIKHAN’DA YENİ HAFIZLAR İÇİN TÖREN

Seyhan Belediye Başkanı Karalar: ”50 Milyon Tl Borç Ödedik Üstüne 500 Milyon Tllik Yatırım Yaptık”Sonraki Haber

Seyhan Belediye Başkanı Karalar: ”50 Mil...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş