Reklamı Geç
Yükseliş
Musullu Ticret
326 Textil Çavuşoğlu
Lufian
istanbul oto gaz
Haas Taş Sanatları

Asya-Pasifik’in Ekonomi Devleri, İşbirliği İçin İstanbul’a Geliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Asya-Pasifik’in Ekonomi Devleri, İşbirliği İçin İstanbul’a Geliyor
Haas Taş Sanatları
3 milyar nüfusa sahip, 5 trilyon dolarlık Asya-Pasifik pazarıyla Türk iş dünyasını buluşturacak olan ekonomi zirvesi 23-24 Kasım 2018’de İstanbul’da yapılacak. 300 civarında yabancı katılımcının beklendiği Zirve’de iş dünyası için yeni işbirliği fırsatları masaya yatırılacak.

 5 trilyon dolarlık, Asya-pasifik pazarına köprü

28 ülkeden 3 milyon şirketi temsil eden CACCI’nin Başkan Yardımcılığını yürüten TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, dünya ekonomisinin ağırlık merkezinin uzak doğuya doğru kaydığına dikkat çekerek, iş dünyasını bu Zirveyi ve süreci takip etmeye çağırdı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) işbirliğinde organize edilen, Türkiye ile Asya-Pasifik ülkeleri iş çevrelerini bir araya getirecek “Asya-Pasifik Ekonomi Zirvesi” 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

“Asya: Sınırları Genişletmek” temasıyla, Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde İstanbul Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek etkinliğe siyasiler, üst düzey uluslararası örgüt temsilcileri, üst düzey bürokratlar, akademisyenler ve iş dünyası temsilcileri katılacak.

Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlaması yanında, Türk iş dünyası ile Asya-Pasifik ülkeleri iş dünyalarını bir araya getirerek geleceğe dönük işbirliği imkânlarına ortam sağlaması hedeflenen Zirveye, bugün itibariyle yurt dışından 300 civarında katılımcı bekleniyor.

Konferans kapsamında, katılımcılar için ikili görüşme olanakları sağlanacak. Aralarında; Hindistan’ın en önde gelen firmalarından Modi Group’un CEO’su Krishan Kumar Modi, Yönetici Direktörü Samir Modi ile Tayvanlı CTBC Bankası’nın Başkan Yardımcıları Chang-Fu Huang ve Nai-Wen Yu’nun da bulunduğu, çok sayıda firmanın üst düzey temsilcisi İstanbul’da olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Memur-Sen, 81 İlden Çinin İnsan Hakları İhlallerine Tepki GösterdiÖnceki Haber

Memur-Sen, 81 İlden Çinin İnsan Hakları...

İSTE-TTO, “Ar-Ge Merkezi” Sayısını Artırmakta Kararlı!Sonraki Haber

İSTE-TTO, “Ar-Ge Merkezi” Sayısını Artır...

Yorum Yazın

Samet İnşaat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT