Reklamı Geç
Radikal
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Vadi
Zekeriya Gök Leziza
Dilan Polat

Battalgazi Ziraat Odasının taşınacak iddiasına muhtarlardan tepki

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Battalgazi Ziraat Odasının taşınacak iddiasına muhtarlardan tepki
vadi
BATTALGAZİ ZİRAAT ODASI’NIN ŞEHİR MERKEZİNE TAŞINACAĞINI İDDİA EDEN BİR GURUP MAHALLE MUHTARI, DURUMA TEPKİ GÖSTEREREK BU YANLIŞTAN VAZGEÇİLMESİ ÇAĞRISINDA BULUNDULAR.
İkram Faris Çiftçi
Alo Böcek

Battalgazi Ziraat Odası’nın şehir merkezine taşınacağını iddia eden bir gurup mahalle muhtarı, duruma tepki göstererek bu yanlıştan vazgeçilmesi çağrısında bulundu.


Battalgazi ilçesine bağlı Muhtarlardan tepki. Battalgazi Ziraat Odasının taşındığını iddia ederek tepki gösterdiler.


Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı bir gurup muhtar düzenledikleri basın toplantısı ile Battalgazi Ziraat Odası’nın kent merkezine taşınacağı haberlerine tepki gösterdi.


Muhtarlar adına konuşma yapan Ağılyazı Mahallesi Muhtarı Yaşar Adak, Battalgazi Ziraat Odası’nın kent merkezine taşınma planının ilçedeki çiftçileri mağdur edeceğini ve bu nedenle yetkililerden bu konuda yardım beklediklerini söyledi.


Ziraat odasının ilçeden şehir merkezine taşınması durumunda çiftçilerin zorluk yaşayacağını ifade eden Adak, “Battalgazi Ziraat Odası eğer merkeze taşınırsa, çiftçiler zor durumda kalacak. Şehir merkezine bir evrak için gidip gelerek daha çok masraf ve zaman kaybı yaşayacaklar” dedi.


Battalgazi Alacakapı Mahallesi Muhtarı Nafiz Sayın’da tarımın yoğun olduğu bir ilçede ziraat odasının şehir merkezine taşınma fikrine karşı çıktıklarını belirterek, “Tarımın yoğun olduğu bu bölgede çiftçilerimiz ilçe tarım müdürlüğünün de burada olmasıyla beraber işlerini süratli bir şekilde hallediyorlar. Ancak Battalgazi Ziraat Odası’nın kent merkezine taşınması durumunda mesafenin uzak olması ile çiftçilerimiz mağdur olacak ve zaman kaybı yaşayacaklardır. Bu sebeple yetkililerin biran önce bir soruna bir çözüm bulması gerekiyor” diye konuştu.

istanbul oto gaz

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Beşiktaş, 10 günlük iznin ardından hazırlıklara başladıÖnceki Haber

Beşiktaş, 10 günlük iznin ardından hazır...

AK Parti Sözcüsü Çelik: (İsveç ve Finlandiyanın NATO üyeliği) Türkiye kendi perspektifi açısından bunu yeterli bulduğu zaman bu ülkelerin NATO üyeliğine ‘evet deme noktasına gelecektir. Bunu da arzu eSonraki Haber

AK Parti Sözcüsü Çelik: (İsveç ve Finlan...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Fima Oto Durmuş Yıkar