Reklamı Geç
Akabe
Samandağ Hastanesi
Tosthane
Tulpar
Zeno Mobilya
Haas Taş Sanatları

CHPli Büyükşehir Belediye Başkanları KKTC'de

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Haas Taş Sanatları
(İHA) - Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanları, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte temaslarda bulunmak üzere KKTC'ye geldi.

 

Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanları, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte temaslarda bulunmak üzere KKTC’ye geldi.

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları KKTC'de

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile birlikte CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları, temaslarda bulunmak üzere KKTC’de buluştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından KKTC ile ilişkileri geliştirmek üzere görevlendirilen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın organizasyonu ile gerçekleşecek ziyaretler 2 gün sürecek. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer’den oluşan CHP’li ekip ile Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun bugün ilk olarak KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarını ziyaret etti. Anıta çelenk koyan belediye başkanları, Denktaş’ın kabri başında dua etti. Büyükşehir belediye başkanları daha sonra Boğaz Şehitliği ile Kıbrıs Türkü’nün lideri Dr. Fazıl Küçük kabrine ziyaret gerçekleştirdi.

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları KKTC'de

CHP’li heyet Tatar ile görüşecek

CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları bugünkü temasları kapsamında KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Önder Sennaroğlu, Başbakan Faiz Sucuoğlu ve siyasi parti başkanları ile görüşecek. CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları, ziyaretin ikinci gününde, KKTC’deki belediyeleri ziyaret edecek. Seyit Torun ve Başkanlar basın toplantısı yaparak ziyareti değerlendirecek.

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları KKTC'de

CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları KKTC'de

Günün Önemli Manşetleri
Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bitliste 2 terörist etkisiz hale getirildiÖnceki Haber

Bitliste 2 terörist etkisiz hale getiril...

Çiçekçilerde Öğretmenler Günü mesaisiSonraki Haber

Çiçekçilerde Öğretmenler Günü mesaisi

Yorum Yazın

Özyurt Silah

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Tosthane