Reklamı Geç
Tunas
Muzaffer Tuncer Black White
Yönden
Samet İnşaat
Katık Döner
Haas Taş Sanatları

Davutoğlu konvoyunda yaralanan kazazedeleri ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Davutoğlu konvoyunda yaralanan kazazedeleri ziyaret etti
Gökçesan
GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU KIRKLARELİ ZİYARETLERİ KAPSAMINDA MEYDANA GELEN KAZADA YARALANAN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEMA SİLKİN ÜN VE DİĞER YARALILARI HASTANEDEN ZİYARET EDEREK YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kırklareli ziyaretleri kapsamında meydana gelen kazada yaralanan Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün ve diğer yaralıları hastaneden ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.


Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kırklareli ziyaretleri kapsamında meydana gelen kazada yaralanan Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün ve kazada yaralanan diğer kazazedeleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Ziyaretin arından açıklamada bulunan Davutoğlu Kırklareli ziyaretleri kapsamında meydana gelen kazada yaralanan Genel Başkan Yardımcı Sema Silkin Ün’ün İstanbul’a sevk edildiğini belirterek, “Ziyaretler kapsamında Kırklareli’nde bulunuyoruz. Sabah Pehlivanköy’de ziyaretlerde bulunduk. Dönüşte Genel Başkan Yardımcımız Sema Silkin Ün’ün ve Ümraniye Gençlik Kolları Genel Başkanımızın bulunduğu araç bir kaza geçirdi. Sema hanım başında küçük bir yara ile kolundaki kırık nedeniyle İstanbul’a sevk edildi. Abdussamet beyin de gerekli tahlilleri yapıldı ve sonuçları bekliyoruz. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun. Ayrıca hastane yetkililerimize, başhekimliğimize çok teşekkür ediyorum. İlk andan itibaren güzel bir şekilde ilgilendiler. Ekip çalışmasıyla gayret gösterdiler, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Dilan Polat

  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Başkan Doğan, “Eşini ve çocukları için çabalayan babalar çocuklarının gözünde birer kahramandır”Önceki Haber

Başkan Doğan, “Eşini ve çocukları için ç...

Milletvekili Kahtalı, “2021 yılı için Malatyaya 1 milyar liralık bir ödenek ayrıldı”Sonraki Haber

Milletvekili Kahtalı, “2021 yılı için Ma...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT