Reklamı Geç
Musullu Ticret
Özyurt Silah
Bulut Oto Cam
Samandağ Hastanesi
Antiochia Gurme
Haas Taş Sanatları

Emniyet Genel Müdürü Aktaş Yazır Polis Karakolunu inceledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Emniyet Genel Müdürü Aktaş Yazır Polis Karakolunu inceledi
Haas Taş Sanatları
EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ MEHMET AKTAŞ, KONYA’NIN MERKEZ SELÇUKLU İLÇE BELEDİYESİ TARAFINDAN YAZIR MAHALLESİNE KAZANDIRILAN POLİS KARAKOLUNU ZİYARET ETTİ.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Yazır Mahallesine kazandırılan Polis Karakolunu ziyaret etti.


Selçuklu Belediyesi tarafından bölge güvenliğini sağlamak ve bölge asayişini sağlamak amacıyla yapılan Yazır Polis Karakolu tamamlandı. Kullanıma hazır hale gelerek yakında açılışının yapılması planlanan karakolda Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile birlikte incelemelerde bulundu. Başkan Pekyatırmacı, karakol binası hakkında Genel Müdür Mehmet Aktaş’a detaylı bilgiler verdi. İnceleme esnasında Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Ahmet Nehar Poçan, Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Jandarma Komutanı Şakir Uslu da hazır bulundu. Yazır polis karakolu binasını inceleyen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, binanın bölgenin ihtiyacını karşılayan ve görevli polislerin rahatlıkla görevlerini yapabileceği bir karakol olduğunu ifade etti.“Karakol binası bölgenin güvenliğini sağlamakta katkı sunacak”


Yazır bölgesinde asayişi sağlamak için bölgenin ihtiyacı olan karakol binasını belediye olarak kazandırdıklarını belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Yazır, Beyhekim, Selahattin Eyyübi mahallelerimiz giderek büyüyen mahallelerimiz. Bu mahallelerde güvenlik sorunu yok ancak bir asayiş olayı ya da kaza gibi durumlarda görevli polisler uzak noktalardan buraya ulaşmaya çalışıyor. İnşallah karakol binamızın tamamlanmasıyla birlikte bu noktadan bölgenin güvenliği sağlanmış olacak. Ben yakın zamanda açılışını gerçekleştireceğimiz karakol binamızın hem mahallemize hem de emniyet camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Günün Önemli Manşetleri

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Bıyık: “Bizim rotamızı millet belirliyor”Önceki Haber

Başkan Bıyık: “Bizim rotamızı millet bel...

Bilecik kırmızıya büründüSonraki Haber

Bilecik kırmızıya büründü

Yorum Yazın

Samet İnşaat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş