Reklamı Geç
Dilan Polat
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Zekeriya Gök Leziza
Merkez Market
Diva Otel

Hatay oto ekspertiz firmaları

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hatay oto ekspertiz firmaları
Kapan
Oto ekspertiz hizmeti bir aracın daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı, bu kaza sonucunda...
İkram Faris Çiftçi
Antikya

 

Hatay oto ekspertiz firmaları

Oto ekspertiz hizmeti bir aracın daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı, bu kaza sonucunda değişen ya da boyanan parçaların olup olmadığı ve mekanik aksamda arızalı parçaların bulunup bulunmadığı konusunda sizlere bilgi vermektedir. Her bir motorlu araç için oto ekspertiz hizmeti sunmakta ve bu hizmet sonucunda araçların mevcut durumu ile ilgili detaylı bir ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Bu ekspertiz raporu ikinci el araç alımlarında alıcılar için en önemli adımlardan birisini oluşturmaktadır.

İkinci el araçlarda fiyatlandırmalar araçların mevcut durumuna göre belirlenmektedir. Daha önce hiçbir kazaya karışmamış ve orijinal kilometrede olan araçlar kazaya karışan ve yüksek kilometredeki diğer araçlara nazaran daha yüksek bedeller de satışa çıkarılmaktadır. Dolayısıyla ikinci el araç alımı yapacak olan bir alıcı ödeyeceği bedeli aracın mevcut durumuna göre belirlemektedir. Bu durumda ikinci el araç satıcısının söylemleri doğrultusunda ve kendi gözlemleriniz ile bir tespit yapıyor olmanız sağlıklı olmayacaktır. Bu aşamada güvenilir bir oto ekspertiz firması ile iletişim sağlayarak satın almak istediğiniz araç için kapsamlı bir oto ekspertiz raporu talebinde bulunmanız en doğru adım olacaktır.

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz firması ülkemizin kurumsal oto ekspertiz markalarından birisidir. Farklı birçok şehirde bulunan bayilikleri ile kapsamlı ve geniş bir hizmet sunmaktadır. Hatay oto ekspertiz firmaları arasında kaliteli ve güvenli hizmeti ile ön plana çıkan Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Hatay şubesi tüm araçlarınız için eksper raporu alabileceğiniz bir noktadır. Bunun için firmaya ait olan web sayfasına giriş yapabilir ve burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden bir randevu oluşturabilirsiniz. Randevu saatinde ekspertizini yaptırmak istediğiniz aracı Hatay şubesine götürerek burada kapsamlı bir şekilde kontrolden geçmesini sağlayabilirsiniz. Experix Kurumsal Oto Ekspertiz bünyesinde yüksek teknolojili ve donanımlı ekipmanlarla birlikte alanında uzman bir ekip görev almaktadır. Her marka ve her model aracımızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Neden Oto ekspertiz hizmeti almalıyım

Hatay Oto ekspertiz hizmeti ikinci el araç alımlarında ön plana çıkan hizmetlerden birisidir. İkinci el araç alıcıları satın aldıkları aracın nasıl bir araç olduğu konusunda en detaylı bilgilere kurumsal bir firma tarafından verilen oto ekspertiz raporu ile ulaşabilmektedir. Sizlerde ikinci el araç alımından önce neden oto ekspertiz hizmeti almalıyım diye bir araştırma yapıyorsanız işte bu süreçte geçerli en önemli nedenlerden bazıları;

 • · Satın almak istediğiniz ikinci el araç daha önce bir kazaya karışmış ve bu kazanın ardından onarılmış olabilir. Ancak bu kaza resmi kayıtlara geçirilmemiş olabilir. Böylelikle aracın plaka numarası için hasar sorgulama yaptığımızda herhangi bir kaza kaydı bulunmayabilir. Ancak hasar sorgulama işlemlerinde bir kaza kaydının bulunmaması bu aracın hiçbir kazaya karışmış olduğu anlamına gelmemektedir. Bu durumu netleştirebilmenin tek yolu Oto ekspertiz raporu olacaktır. Kurumsal bir oto ekspertiz Firması tarafından yapılan kontroller de aracın kazaya karışıp karışmadığı net olarak belirlenmektedir.

 • · İkinci el araçlarda oto ekspertiz raporu aracın fiyatlandırması aşamasında büyük önem taşımaktadır. Aracı satın aldıktan sonra yapılması ve onarılması gereken aksamlar var ise bu onarımların sizlere maddi bir yükümlülüğü ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla tüm aksamları çalışır durumda sanarak aldığınız bir araç sonrasında önemli masraflar çıkarabilmektedir. Bu tür bir durumun önüne geçebilmek için oto ekspertiz hizmeti alıyor olmak büyük önem taşımaktadır.

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Hizmete

Experix Markası oto ekspertiz alanında tüm ülke çapında en güvenli hizmet alanlarından birisi olarak bilinmektedir. Marka bünyesinde Türkiye'nin farklı illerinde şubeler bulunmakta ve bu şubeler donanım ve ekipmanlar ve uzman ekiplerle birlikte kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. En güvenilir Hatay oto ekspertiz markalarından birisi olan Experix Kurumsal Oto Ekspertiz ile iletişime geçerek tüm motorlu araçlar için kapsamlı Oto ekspertiz raporları alabilirsiniz.

Experix Kurumsal Oto Ekspertiz Hatay şubesi ile görüşme sağlayabilmek için Web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan iletişim bilgileri ile görüşme sağlayabilir ve bir randevu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz randevu saatinde her marka ve her model Aracınız için Oto ekspertiz uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde satın almak istediğiniz ikinci el aracın tüm bilgileri detaylı şekilde incelenmektedir. Ve bu bilgiler bir ekspertiz raporu ile sizlere sunulmaktadır.

 

Demirhanlar
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ DÖRTYOL’DA TÖRENLE KUTLANDIÖnceki Haber

19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ DÖRTYOL’DA TÖRENL...

Elektrik akımına kapılarak hayatını kaybettiSonraki Haber

Elektrik akımına kapılarak hayatını kayb...

Yorum Yazın

Kapan

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Fima Oto Durmuş Yıkar