Reklamı Geç
Abdullah Diril Eylül Ticaret
Fima Oto Durmuş Yıkar
Dilan Polat
Fima Oto Durmuş Yıkar
Zekeriya Gök Leziza
Diva Otel

Hayırsever iş insanı bakkalın veresiye defterindeki borçları ödedi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hayırsever iş insanı bakkalın veresiye defterindeki borçları ödedi
Dilan Polat
ORHANGAZİ’DE ARAPZADE MAHALLESİ’NDEKİ BİR MAHALLE BAKKALINA GELEN VE İSMİ AÇIKLANMAYAN BİR İŞ İNSANI, BAKKALDAKİ VERESİYE DEFTERİNDE BULUNAN VE YAKLAŞIK 7 BİN TL TUTARINDAKİ TÜM BORÇLARI KAPATTI. İŞYERİ SAHİBİ ALİ KAPLAN İSİMLİ BİR MAHALLELİNİN ARACILIĞI İLE İŞ İNSANININ GELİP VERESİYE DEFTERİNDEKİ TÜM BORÇLARI ÖDEDİĞİNİ BELİRTTİ.
Diva Otel
Alo Böcek

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bir mahalle bakkalına gelen ve ismi açıklanmayan bir iş insanı, bakkaldaki veresiye defterinde bulunan ve yaklaşık 7 bin TL tutarındaki tüm borçları kapattı. İşyeri sahibi Ali Kaplan isimli bir mahallelinin aracılığı ile iş insanının gelip veresiye defterindeki tüm borçları ödediğini belirtti.


Orhangazi’de unutulmaya yüz tutmuş bir geleneği ismi açıklanmayan bir hayırsever vatandaş yeniden hatırlattı. Orhangazi’de Arapzade Mahallesinde faaliyet gösteren Şentürk Market’e gelen ismi açıklanmayan bir iş insanı dükkandaki veresiye defterinde bulunan ve yaklaşık 7 bin TL tutarındaki tüm borçları ödeyerek borçlarını kapattı.


Mahalle sakinlerinden Ali Kaplan ismini veremeyeceği bir hayırsever iş insanının kendisinden böyle bir bakkal olup olmadığını sorduğunu ve kendisinin de mahallesindeki bir bakkalda bulunan veresiye defterini tavsiye ettiğini belirterek, ‘Kendisi dükkana gelip 7 bin TL tutarındaki borcu ödedi ve gitti’ dedi. İşyeri sahibi Orhan Şentürk ise iş insanının dükkana gelip veresiye defterini istediğini ve defterdeki borçları ödemek istediğini belirttiğini söyleyerek, ’Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Böyle bir hayırda bulunduğu için, Allah ondan razı olsun’ dedi.

Antikya

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Eskimalatya Meydan Projesi adım adım devam ediyorÖnceki Haber

Eskimalatya Meydan Projesi adım adım dev...

HATAYLI SELÇUK HAYRAN BIRAKTISonraki Haber

HATAYLI SELÇUK HAYRAN BIRAKTI

Yorum Yazın

Özyurt Silah

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Avula Hikmet Hatunoğlu