Reklamı Geç
Odabaşı PTT
Muzaffer Tuncer Black White
Komagene
Bizim Kebap
Katık Döner
Haas Taş Sanatları

Kayapınar Kaymakamı Koç, sağlık çalışanını evinde ziyaret etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kayapınar Kaymakamı Koç, sağlık çalışanını evinde ziyaret etti
Haas Taş Sanatları
DİYARBAKIR'IN KAYAPINAR İLÇE KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÜNAL KOÇ, KAYAPINAR İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ SAĞLIK ÇALIŞANINI EVİNDE ZİYARET EDEREK, PANDEMİ SÜRECİNDE GÖSTERDİĞİ ÖZVERİLİ VE BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI BAŞARI BELGESİ TAKTİM ETTİ.

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, Kayapınar İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli sağlık çalışanını evinde ziyaret ederek, pandemi sürecinde gösterdiği özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi taktim etti.


Pandemi tedbirleri altında gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam Koç, sağlık çalışanına başarı belgesi takdim ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bir yılı aşkın bir süredir dünyayla birlikte çok ciddi, çetin bir pandemi imtihanı verildiğini belirten Kaymakam Koç, "Bu süreçte ülkemizde on binlerce, dünyada milyonlarca insan hayatını kaybetti. Salgın dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Rabbimden rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanları cennet, makamları ali olsun inşallah. Tabi bu arada özellikle teşekkür etmek istediğimiz, şükranlarımızı arz etmek istediğimiz mesai arkadaşlarımız var. Onlar tüm Türkiye’nin gönlünü kazanmış, tüm Türkiye’nin dualarla desteklediği sağlık çalışanlarımız. Bu arkadaşlarımızın bazısı günlerce, bazıları aylarca evlerine, sıcak yuvalarına gidemediler. Hepimizin sağlığı için, bizler iyileşelim diye uzun süre çocuklarını, eşlerini, anne ve babalarını, dostlarını ve yakınlarını göremeyen sağlık çalışanlarımız var. Yoğun mesaileri ile toplumsal dayanışmamıza apayrı bir samimiyet, apayrı bir örneklik katan tüm sağlık çalışanlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımız arz ediyorum" diye konuştu.

Günün Önemli Manşetleri

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
En fedakar anneler unutulmadıÖnceki Haber

En fedakar anneler unutulmadı

MGV HATAY ESKİ BAŞKANLARINDAN ALİ ORĞAN DUALARLA UĞURLANDISonraki Haber

MGV HATAY ESKİ BAŞKANLARINDAN ALİ ORĞAN...

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş