Reklamı Geç
Yönden
Samandağ Hastanesi
Muhtarın Yeri
Samandağ Hastanesi
istanbul oto gaz
Haas Taş Sanatları

Kocaispir: Yeni adliye Yüreğire değer katacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kocaispir: Yeni adliye Yüreğire değer katacak
Haas Taş Sanatları
YÜREĞİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ, YAKIN BİR ZAMAN ÖNCE HİZMETE AÇILAN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ÜÇÜNCÜ ADLİYESİ ‘ADANA ADALET SARAYI’ ÖNÜNDE VE ÇEVRESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ASFALT ÇALIŞMALARININ ARDINDAN, ADLİYE ÖNÜ OTOPARK ALANINI DÜZENLEYEREK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNDU.

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni adliye binası otoparkını düzenleyerek vatandaşların hizmetine sundu. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, yeni adliyenin Yüreğir’e değer katacağını söyledi.


Yüreğir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yakın bir zaman önce hizmete açılan Türkiye’nin en büyük üçüncü adliyesi ‘Adana Adalet Sarayı’ önünde ve çevresinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarının ardından, adliye önü otopark alanını düzenleyerek vatandaşların hizmetine sundu.


Otopark alanını asfaltlayan ekipler çektikleri park şeritleri ile araç yerlerini belirlerken, Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de peyzaj çalışması yaparak çalışmalara destek verdi.


Adana Adalet Sarayı’nın Yüreğir sınırları içerisinde hizmete açılmasının ilçeye ve bölgeye ayrı bir değer katacağını ifade eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Yüreğir’in her alanda daha yaşanılabilir olması ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artırılması için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yeni adliye binamız burada yaşanan hareketlilik ile birlikte ilçemize ayrı bir değer katacak. Etrafındaki sokakları asfaltladıktan sonra şimdi de otopark alanını asfaltlayıp düzenleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Adana’mıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Whatsapp İhbar Hattı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kaymakam Zaman: Hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmayızÖnceki Haber

Kaymakam Zaman: Hiç kimseyi aç ve açıkta...

DSİ Erzurum 8. Bölge Müdürü Yavuz, Ağrıda incelemelerde bulunduSonraki Haber

DSİ Erzurum 8. Bölge Müdürü Yavuz, Ağrıd...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT