Reklamı Geç
Lufian
Komagene
Antiochia Gurme
Değer
Yönden
Haas Taş Sanatları

KUMLULU MUHTARLARDAN BAŞKAN SAVAŞ’A BÜYÜK İLGİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gökçesan
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Kumlulu muhtarlar ile buluşarak, muhtarların 19 Ekim “Muhtarlar Günü”nü kutladı.

KUMLULU MUHTARLARDAN BAŞKAN SAVAŞ’A BÜYÜK İLGİ

LÜTFÜ SAVAŞ: HERKESE EŞİT MESAFEDEYİZ

BAŞKAN DELİ: KUMLU’YA YATIRIM İÇİN CESUR OLMALIYIZ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Kumlulu muhtarlar ile buluşarak, muhtarların 19 Ekim “Muhtarlar Günü”nü kutladı.

Kumlu Gökçeoğlu Mahalle Muhtarı Ahmet Tatvan ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Başkan Savaş’a Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli ve CHP Kumlu İlçe Başkanı Ali Çimer eşlik etti.

Gökçeoğlu Mahallesi’nde muhtarların ilgisi ile karşılanan Başkan Savaş’a vatandaşlar da sevgi gösterisinde bulundu.

19 Ekim Muhtarlar Günü’nde hizmette çözüm ortağı olarak nitelediği mahalle muhtarları ile bir araya gelen Savaş, amacının her zaman tüm ile eşit ve adil hizmet götürmek olduğunu söyledi.

SAVAŞ: HERKESE EŞİT MESAFEDEYİZ

Herkese eşit mesafede olduğunu söyleyen Savaş, “Biz herkese eşit mesafedeyiz. Muhtarlarımızın hangi siyasiyle görüştüğüyle ilgilenmiyorum. Muhtarlarımızın hiçbir siyasiyle kavga etmemeleri gerekir. Muhtarlarımız, mahallelerinde hizmet etmek için seçildiler. Muhtarlar siyasi tartışmalara girmeden kendi bölgeleri için hizmet beklentilerini ifade etmelidir. Ben yaptığım hizmetlerin manevini hazzını yaşamak istiyorum ve her mahallemize hizmet ediyoruz. Zamanımı boşa geçirmek yerine iş yapmayı tercih ediyorum. Bize verilen emaneti iyi taşıma gayreti içerisindeyim” ifadelerini kullandı.

KUMLU BELEDİYE BAŞKANI DELİ: BAŞKAN SAVAŞ İLE İSTİŞARE İÇİNDEYİZ

Başkan Lütfü Savaş ile Kumlu’ya yapılacak hizmetler konusunda her zaman istişare içinde olduklarını söyleyen Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli de, “Kumlu geçmiş dönemlerde çok ihmal edildi. Hizmetin engellendiği yer oldu. HBB’nin ilçemize ve Hatay’a yapacağı hizmetler için evet diyoruz. Kendi kararlarımızı verebildiğimiz yerlerde Başkanımıza destek veriyoruz ve Başkanımız hizmet noktasında beklentilerimize karşılık veriyor. Biz, memleketimize hizmet için siyasi partilerimizin kurallarını esnetebilenlerdeniz. Kumlu’ya yatırım için cesur olmalıyız.” dedi.

Her iki ittifak grubunun da birbirine saygılı olmak zorunda olduğunu sözlerine ekleyen Deli, “Biz burada birbirimize saygılı olursak bu davranışlarımız yukarıya da sirayet eder. Kumlu’nun en güzel yanı budur. Bu tür buluşmalarda siyaset olmaz” değerlendirmesinde bulundu.

Mahalle muhtarlarının talep ve beklentilerini de dinleyen Savaş, ziyaretinin sonunda Muhtarlar Günü vesilesiyle Kumlulu muhtarlara çeşitli hediyeler verdi.

Whatsapp İhbar Hattı
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bodrumun patlayan su isale hatları değişiyorÖnceki Haber

Bodrumun patlayan su isale hatları değiş...

Zenginler Gemisi Azamara Journey KuşadasındaSonraki Haber

Zenginler Gemisi Azamara Journey Kuşadas...

Yorum Yazın

Samet İnşaat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Tosthane