Reklamı Geç
Katık Döner
Vadi
Çelik Sigorta
Vadi
Görsem Anaokulu
Haas Taş Sanatları

Kuru çiçek tasarlayan annelerin ürünlerine yoğun ilgi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kuru çiçek tasarlayan annelerin ürünlerine yoğun ilgi
Dilan Polat
ANNELER GÜNÜ'NE ÖZEL KURU ÇİÇEK TASARLAYAN ANNELERİN ÜRÜNLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ. ANNESİ VE TEYZESİYLE ÜRÜN YETİŞTİRME TELAŞINA DÜŞEN KADIN GİRİŞİMCİ ZEYNEP US, “İNSANLAR ANNELERİNE KALICI HEDİYE VERMEK İSTİYORLAR. BİR ÇİÇEĞE ÇOK FAZLA PARA VERİP ERTESİ GÜN ÇÖPTE GÖRMEK ONLARI ÜZÜYOR” DEDİ.

Anneler Günü’ne özel kuru çiçek tasarlayan annelerin ürünleri yoğun ilgi gördü. Annesi ve teyzesiyle ürün yetiştirme telaşına düşen kadın girişimci Zeynep Us, “İnsanlar annelerine kalıcı hediye vermek istiyorlar. Bir çiçeğe çok fazla para verip ertesi gün çöpte görmek onları üzüyor” dedi.


Pandemi döneminde evdeki uğraşlarını işe çeviren girişimci anneler Figen Us ve Esra Erdoğan’ın kuru çiçek tasarımı ürünleri Anneler Günü’nde büyük ilgi gördü. Canlı çiçeğin yanı sıra evde dekor olarak kullanılabilecek kişiye özel ürünleri tercih edenler kuru çiçeğe rağbet gösterdi. Anneler Günü’nde yoğun talep üzerine kadın girişimci anneler, ürün yetiştirme telaşında Türkiye’nin her noktasına ürün gönderdi.


Kişiye özel ürünler yapıldığını ifade eden kadın girişimci Zeynep Us, “Bir ikincisi başka bir yerde olmayan ürünler. Genelde kuru çiçek üzerine çalışıyoruz. Kuru çiçekle çalışmamızın avantajı da bizim ürünlerimizin uzun ömürlü olup birine hediye gönderdiğinizde dekoratif olarak her zaman bir köşede onlarla birlikte kalması” dedi.“İnsanlar annelerine kalıcı hediye vermek istiyorlar”


Ürünlerinin Anneler Günü’nde de tercih edildiğini ifade eden Us, “İnsanlar annelerine kalıcı hediye vermek istiyorlar. Aynı zamanda evinde dekor olarak kullanabileceği gözünün önünde durabilecek bir ürün oluyor. Sadece onun annesinde olabilecek bir ürün olduğu için tercih ediyorlar. En özel günde, en güzel anneye, en özel hediye olarak ilerliyoruz” diye konuştu.“Bir çiçeğe çok fazla para verip ertesi gün çöpte görmek insanları üzüyor”


Ev dekoru için kullanılacak ürünlerde eve uygunluğun öne çıktığını söyleyen Us, “Kişi sadece kendinde olan bir ürüne sahip olmak istiyor. Hem de bir çiçeği aldığı zaman ertesi gün çöpe atmak yerine yıllarca evinde koruyabileceği ürünleri tercih etmek istiyorlar. Çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. En fazla aldığımız geri dönüş; bir çiçeğe çok fazla para verip ertesi gün çöpte görmek insanları üzüyor. Bizdeki durumda çiçekler kalıcı ve uzun ömürlü olduğu için insanlar dekor olarak kullanabildiği için memnun oluyorlar” şeklinde konuştu.


Annesi Figen Us ve teyzesi Esra Erdoğan’ın emekli olmasıyla bu işe girdiklerini söyleyen Zeynep Us, “Özellikle pandemi döneminde bir şekilde hobilerini işe çevirmek adına kadın girişimci olarak bu işe adım attılar. Evde çiçekler ve süsler yapıyorlardı” dedi.

youtube

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Evlat nöbetindeki babadan dağdaki oğluna Teslim ol çağrısıÖnceki Haber

Evlat nöbetindeki babadan dağdaki oğluna...

Tam kapanmayı fırsat bilen hırsız iş yeri önündeki paketi çalıp kayıplara karıştıSonraki Haber

Tam kapanmayı fırsat bilen hırsız iş yer...

Yorum Yazın

Seral İnşaat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol