Reklamı Geç
Muhtarın Yeri
Muhtarın Yeri
Pati Oto Yıkama
Özyurt Silah
Tulpar
Haas Taş Sanatları

Spor A.Ş. Sağlık ve Spor Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Spor A.Ş. Sağlık ve Spor Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi
Gökçesan
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREREK KENTTE SPORUN ADETA ADRESİ OLAN SPOR A.Ş.’NİN BİR İLKE İMZA ATARAK OLUŞTURDUĞU SAĞLIK VE SPOR KURULU, İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vererek kentte sporun adeta adresi olan Spor A.Ş.’nin bir ilke imza atarak oluşturduğu Sağlık ve Spor Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi.


Kayseri’de ‘spor’ denilince akla ilk gelen kurumlardan olan Büyükşehir Spor A.Ş. üyelerine daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla bir ilke imza atarak kendi bünyesinde Sağlık ve Spor Kurulu oluşturdu. Sağlık ve Spor Kurulu, çalışmalar kapsamında, personeline yönelik, alanında uzman doktorların verdiği ilk seminer toplantısını yaptı. Spor A.Ş.’nin yaralanma ve sakatlanmaların en aza indirilmesini sağlamak, üyelerine en iyi hizmeti sunmak ve uzman spor eğitmenlerinin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla oluşturduğu Sağlık ve Spor Kurulu, Ortopedik Cerrahi Doç. Dr. Fatih Karaaslan tarafından, ‘sporcu sakatlanmalarının engellenmesi, sakatlıkların tedavi edilmesi, sakatlık sonrası spora geri dönüş süreci, yaşanan sakatlıkların vücuda bıraktıkları hasarların tespiti, kas ve eklemlerin spora hazırlanma süreci’ gibi konularda Spor A.Ş. çalışanlarını bilgilendirdi.


Kentte spor faaliyetlerinin adeta lokomotifi olan ve bugüne kadar hemen her branşta on binlerce kişiye ulaşan Spor A.Ş.’nin üyelerine verdiği hizmet kalitesini daha da yükseklere taşımak amacıyla sürdürdüğü çalışmalardan birisi olan Sağlık ve Spor Kurulu, uygulamasındaki seminer toplantısından Spor A.Ş. bünyesindeki yaklaşık 150 personel faydalandı.

Whatsapp İhbar Hattı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altıntaş MYOda kan bağışı kampanyasıÖnceki Haber

Altıntaş MYOda kan bağışı kampanyası

DPÜ GSFde Sokak tenisi etkinliğiSonraki Haber

DPÜ GSFde Sokak tenisi etkinliği

Yorum Yazın

Değer

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
istanbul oto gaz