Reklamı Geç
Güneyler
326 Textil Çavuşoğlu
Seral İnşaat
Görsem Anaokulu
Toroslar
Haas Taş Sanatları

Tuzlalı öğrenciler birlikte ormanı temizledikleri personele şarkı armağan etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tuzlalı öğrenciler birlikte ormanı temizledikleri personele şarkı armağan etti
Gökçesan
TUZLA BELEDİYESİ, DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ'NDE FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA ETKİNLİK DÜZENLEDİ. ETKİNLİK KAPSAMINDA 8 İLE 18 YAŞ ARASINDAKİ ÖĞRENCİLER, TUZLA BELEDİYESİ TEMİZLİK PERSONELLERİ İLE BİRLİKTE ORMANLIK ALANDA TEMİZLİK YAPTILAR.

Tuzla Belediyesi, Dünya Temizlik Günü’nde farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında 8 ile 18 yaş arasındaki öğrenciler, Tuzla Belediyesi temizlik personelleri ile birlikte ormanlık alanda temizlik yaptılar.


Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi öğrencileri, temizlik personellerine ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını armağan ettiler.


Tüm dünyada olduğu gibi Tuzla’da da 18 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında farkındalık çalışması yapıldı. Düzenlenen etkinliğe Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nden 70 öğrenci katıldı. Yaşları 8 ile 18 arasında değişen öğrenciler, Tuzla Belediyesi temizlik personelleri ile birlikte ormanlık alanlardaki çöpleri temizlediler. Büyüklerine temizlik mesajı veren öğrenciler, Tuzla Belediyesi temizlik personellerine de özel bir sürpriz hazırladılar. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi öğrencilerinin verdiği konserde söyledikleri ‘Senden Daha Güzel’ şarkısını hep birlikte temizlik personellerine armağan ettiler. Yaşanan keyifli anlar kameralara yansıdı. Etkinlik sonunda öğrenciler ve temizlik personelleri, topladıkları çöp torbalarının önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Kendilerine yapılan sürprizi çok beğendiklerini belirten Tuzla Belediyesi Temizlik Personeli Şaban Çelik, ”Bizim günümüze katıldıkları için tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da temizlik konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz” dedi.“Büyüklerimizden çevremizi temiz tutmalarını istiyoruz”


Büyüklerine Temizlik Günü mesajı veren Bilgi Evi öğrencisi Rüya, ”Sokaklarımızı temizleyen çöpçü amcalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizim çevremizi koruyorlar. Büyüklerimizden çevremizi temiz tutmalarını istiyoruz” dedi.

Anasayfaya Dönmek İçin Tıklayın

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hijyen şartlarını tamamlayan okullar belgelerini aldıÖnceki Haber

Hijyen şartlarını tamamlayan okullar bel...

19 Eylül Gaziler Günü Darendede de kutlandıSonraki Haber

19 Eylül Gaziler Günü Darendede de kutla...

Yorum Yazın

Dilan Polat

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT