Reklamı Geç
Gökçesan
Antikya
326 Textil Çavuşoğlu
Bulut Oto Cam
istanbul oto gaz

Yeşildal: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlarım

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yeşildal: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlarım
Gökçesan
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Antikya

 

Yeşildal: “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlarım”

 

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Başkan Yeşildal yayınladığı mesajda: “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Fedakârca çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.  Özellikle 15 Temmuz’da milli irade ve demokrasimize karşı gerçekleştirilen hain darbe teşebbüsüne karşı basın mensuplarımızın, ülkesi ve milleti için ne kadar önemli bir görev icra ettiğine bütün dünya şahitlik etmiştir.” Dedi.


Basınımızın demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Yeşildal, Geçmişten bugüne önemli bir gelişme gösteren Türk basınının, sorumluluklarını başarıyla yerine getirdiğini ve bunu memnuniyetle karşıladığını kaydetti. Başkan Yeşildal mesajına şöyle devam etti: “Ülkenin meseleleri farklı görüşler de ortaya konularak kamuoyu önünde tartışılabilmektedir. Bunlar, şüphesiz demokrasimizin üst seviyelerde olduğunun göstergesidir.

Doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerlerdir. Türk basınının çalışmalarını, bu değerlere bağlılıkla devam ettireceğine inanıyorum” dedi.


HAYATINI KAYBEDEN BASIN MENSUPLARINI RAHMETLE ANIYORUM 


Türkiye'nin en ileri demokrasi, hukuk devleti ve insan hakları standartlarına ulaşmasının temel hedefleri olduğunu kaydeden Yeşildal, Türk basınının, bu çabalara her zaman katkı sağlayacağına olan inancını dile getirdi. Yeşildal, Türk basınının gelişmesinde en önemli payın basın çalışanlarına ait olduğuna işaret ederek, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için fedakârca görev yaptıklarını belirtti. Başkan Yeşildal: “Bu duygularla, ülkemizde ve İlimizdeki gazete, dergi, televizyon ve radyolarda çalışan tüm gazetecilerimiz ile yaygın basın ve haber ajansları temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diliyorum" dedi.

Antikya
Anahtar Kelimeler:
Anket

Sitemizi nasıl buldunuz?

Ankete Katıl

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kuyucak Belediye Başkanı Ertürk, “Koltuktan güç alan değil, o koltuğa güç veren olmak zorundayız”Önceki Haber

Kuyucak Belediye Başkanı Ertürk, “Koltuk...

Hatay'da Kaza 3 YaralıSonraki Haber

Hatay'da Kaza 3 Yaralı

Yorum Yazın

Samandağ Hastanesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Antikya