Reklamı Geç
Arme Güvenlik
Görsem Anaokulu
Güneylerr
Samet İnşaat
Lufian
Haas Taş Sanatları

Yeşilkaya’dan Haber Merkezimize Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yeşilkaya’dan Haber Merkezimize Ziyaret
Haas Taş Sanatları
Hatay siyaset camiasının genç ve dinamik isimlerinden Büyük Birlik Partisi Hatay İl Başkanı Metin Yeşilkaya, Hatay İnternet TV internet sitemizi ziyaret etti...

Yeşilkaya’dan Haber Merkezimize Ziyaret

Hatay siyaset camiasının genç ve dinamik isimlerinden Büyük Birlik Partisi Hatay İl Başkanı Metin Yeşilkaya, Hatay İnternet TV internet sitemizi ziyaret etti. Sitemizi uzun zamandan bu yana takip ettiği ve her haberini takdirle karşıladığını belirten Yeşilkaya’yı Hatay İnternet TV ve Ulus Gazetesi sahibi gazeteci Ali Ceren karşıladı. 

YEŞİLKAYA: ÇALIŞMALARINIZI TAKDİRLE TAKİP EDİYORUM 

Nazik ev sahipliği için Ceren’e teşekkür eden Yeşilkaya, “Hatay İnternet TV ilimizde bir örneği daha olmayan yapılanmayı gerçekleştirerek örnek bir kuruluş olduğunu gösterdi. Haberleriyle Hatay’ın yol göstericisi oldu ve bu anlamda takdiri hak ediyor. Ben de uzun zamandan beri takip ettiğim ve takdirle karşıladığım Hatay İnternet TV’ye çalışmalarında başarılar diliyorum. Biz Büyük Birlik Partisi olarak Hatay’da yakın dönemde başladığımız yapılanma çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Tüm ilçelere ulaşma, vatandaşlarla buluşma çalışmalarımızı sürdürüyor, merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizdiği istikamette yürümeye devam ediyoruz. Bana göstermiş olduğunuz nezaketten ve ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

CEREN: MİSYONUMUZ DOĞRU VE GÜVENİLİR HABERCİLİK

Hatay İnternet TV ve Ulus Gazetesi sahibi gazeteci Ali Ceren de yaptığı konuşmada, “Biz halkımızın takdirini önemsiyoruz. Misyonumuz gereği kurulduğumuz günden bu yana kimseden taraf olmadan her kesimden Hatay’ı ve yakın coğrafyayı ilgilendiren haberleri sitemiz aracılığıyla aktarıyoruz. Haberlerimiz ile vatandaşlarımızı doğru bilgilendirmekten başka amacımız yoktur. Biz ülkemizin menfaatine ulan her siyasi yelpazeden haberleri okurlarımıza aktarıyoruz. Büyük Birlik Partisi de çınar gibi uzun soluklu bir partidir. Sizlerin de partinizde yaşanan gelişmeleri aktararak vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Teşekkürlerimi sunuyor, siyasi çalışmalarınızda basın olarak gerekli desteği vereceğimizi bir kez daha tekrarlıyorum” dedi. 
Samimi bir ortamda geçen sohbette, gazeteci Ali Ceren Yeşilkaya’ya haber merkezini gezdirdi. 
Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Dilan Polat
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
HBB ANAYASAYI ÇİĞNİYORÖnceki Haber

HBB ANAYASAYI ÇİĞNİYOR

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, 2023 seçimleri için konuştu:Sonraki Haber

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, 2...

Yorum Yazın

Bizim Kebap

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT